Skocz do zawartości

koncepciki


kapciuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlas mnie Boskie! Szczególnie nr 3. W kolorkach bardziej mi się podobają (bardzo subtelne i to dlatego fajnie wygląda). Jednym słowem werygut! (Mam pytanko... rysujesz najpierw B&W a potem kolorujesz jeśli dobrze zrozumiałem.Masz jakiś specjalny patent na kolorowanie? Bo świetne te Twoje kolory...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzie że czuje się że pokolorowane z czarnobiałych. Jak już zrobisz tą swoją kolorowanke na warstwie z color czy soft light czy jakimś tam innym blendingiem to dokładaj następną na normal i odważnie smaruj szczególnie światła odbite. Przy tak jasnym tle sporo światła by się odbiło i postacie napewno by zyskały gdybyś dodał im jakiś seckondary illumination:)

Ludzkie postacie milusie, mniej fajnie wyszedł potworek i niepotrzebnie ugładzona szata babki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma poziom ^_^ tylko przydałoby sie wiecej konsekwencji.

W pierwszym obrazku po lewej to chyba zacząłeś malować od głowy a potem zapał cię opuscił , bo zbroję juź sobie odpusciłeś a szkoda bo w zarysie dobra, a nogi to już zupełnie, a to przecież koncept a nie speed i detal jest ważny.

Środkowy jakoś do mnie nie przemawia, być moźe miałbyc straszny jak z komiksu dla młodszych czytelników.

Ostatni koncept jest najlepszy, jest czytelnie - jest detal i o to chodzi, kojarzy mi się z filmem Gwiezdne Wrota lub serialem StarGate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie, chyba dlatego, ze ja pewnie nie potrafilbym lepiej proporcji wyczuc :) szczegolnie ladna ta ostatnia pani, natomiast 2 pierwsze przypominaja mi prace grzegorza weedlogiem zwanego =) kolorowanie tez Ci fajnie wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności