Skocz do zawartości

Grafika 3D w polskiej telewizji.


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliścię ostatnią animację na Polsacię z \"Dorotą Gawryluk\" ?? Ta co na jedno rękim bandycie wychodzi jej Krzysztof Ibisz :D

Co o niej sądzicię ??

Albo ten program z animowanymi drzewami na 1 czy 2.

 

Ja powiem tylko jedno jak oglądam telewizję to sobię humor polepszam a tu się dołuję :)

 

Zapraszam do dyskusji na temat poziomu polskiej telewizji w tej konkretnej dziedzinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe RadX powiem Ci jak to jest z telewizjami - rządzą się własnymi prawami i niestety przyjmują hafty bo ktos im posmarował, syn dyrektora się popisał itp....

 

nie ma co walczyć z wiatrakami...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa ma racje ale nie do konca.......czasem sa konkursy....kiedys byl konkurs na logo....\"ORLEN PŁOCK\" a przed tym pare lat wstecz na TVP.....a jezeli chodzi o reklamowki...to nie wiem na jakich zasadach to jest......wiem jeszcze ze w mojej kablowce......byl tez konkurs...na logo stacjii.....\"ELSAT\"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mie kablówka jest denna i logo też ma denne i pracuje jeszcze na amidze 2000 hd :P

 

Co do rekalmówek - to jest różnie zależy od zleceniodawcy - chociaż w kablówkach to przeważnie \"fachowcy za 3 grosze\" je robią i biorą za ten hłam dużą kasę (i jak na to patrzę to aż mnie krew zalewa:mad::mad::mad: ) :P

 

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie z całej ekipy i sądz że nie obrazicie sie gdy znowu przystapie na swoim dawnym stanowisku w ekipie....czyli pomoc przy scenariuszu...qesty-oczywiście,jednoczesnie chciałem przeprosić za tak długą przerwe która spowodowana była brakiem łączności z internetem,ale spróbuje nadrobić zaległosci...i momagać innym potrzebującym...jednoczesnie chciałem poinformować że na portalu Onet istnieje moje Forum które ma za zadanie informowanie innych o naszej działalnosci i ewentualnej pomocy naszemu nie wielkiemu Teamowi.(Rtsd2 -gg1444012)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by rebuzz

boowa ma racje ale nie do konca.......czasem sa konkursy....kiedys byl konkurs na logo....\"ORLEN PŁOCK\" a przed tym pare lat wstecz na TVP.....a jezeli chodzi o reklamowki...to nie wiem na jakich zasadach to jest......wiem jeszcze ze w mojej kablowce......byl tez konkurs...na logo stacjii.....\"ELSAT\"....

 

konkurs na logo tvp1 tez zakonczyl sie afera z tego co pamietam! I pozostano przy lekko zmodyfikowanym starym logo

 

(inny font cyfry1 - z resza gorszy imho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do \"wiedzminowego smoka\", to stał się on już symbolem cienizny:). Założe się że kilkunastu użytkowników forum zrobiło by go lepiej. Mogli się panowei troszke postarać i dołożyć troszke kaski.

A co do samej postaci wiedzina, to była już na poziomie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość muhahah

no niestety w wiekszosci przypadkow w tvp istnieja uklady prywatno-smarowane.

 

apropos ostatniego konkursu na logo tvp. bylo pare tysiecy zgloszen. pokoj w ktorym skladowano wszystkie prace doslownie tonal w papierach.

 

jor nju juzer...

muh ah ah... hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak sa zrypane reklamowki (np wstawka TVP2) tak sa tez nienajgorsze a nawet dobre, mnie osobiscie podoba sie reklama netii z żółwiami :)

a co do zleceniodawcow to uwazam, zreszta niewazne jakbym napisal to co mysle i tak by zostalo wyciete :) a bez wulgaryzmow chyba by sie nie obylo jednak ogolnie 90% weryfikujacych nasza prace sa to ludzie niekompetentni!!!! (projekty za darmo przyzwyczajaja ludzi do braku szacunku do ludzkiej pracy ale co tam...)

hehe smok z wiedzmina to bylo naprawde DNO, tak jak dym w ogniem i mieczem nad zamkiem.. nie pamietam jakim, takie czarne badziewie sie unosilo :D porazka, albo rowniez w ogniem i mieczem pole pelne namiotow :) tylko czemu wszystkie flagi lopotaly tak samo :D no specjalistow to my mamy przednich :) hehe

znowu elaborat :) sorki

[piow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzieliścię reklamę... niepamiętam czego... w której wyjeżdża pociąg z tunelu i jadąc tworzy mnóstwo babelków sprawiając wrażenie, że jedzie pod wodą ?? tak powinny wyglądać Polskie reklamy :D

[piwo]

P.S. a może to jest Polska reklama [hmmm] Platige ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności