Skocz do zawartości

Scena 3D: Baza wojskowa


Balas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaczyna sie robic ciekawie. Mala podpowiedz: bunkier (ten z lapa na dachu) - uzyj grup wygladzania przy drugich od dolu polygonach (tam gdzie budynek sie zweza).

Reszta git, widze ze jeszcze kupe roboty przed Toba, powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, fajnosc blachy bardzo zle widac, mysle ze zalatwienie tego bumpem lub displace'em byloby lepsze. mimo iz pomysl i chyba wszystkie elementy z osobna bardzo mi sie podobaja, to odnosze wrazenie, ze dokladasz je jakos bez pomyslu i zastanowienia nad funkcjonalnoscia calosci obiektu (szczegolnie chodzi mi tu o ten reflektor nizej, mur wokol niego, polaczenie z siatka).

no i przydalby sie wreszcie jakis render z GI ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GI, powiem tylko tyle

Poczekaj na północ, kiedy bedzie całkwicie ciemno, włącz latarke i poswiec w jeden punkt, widzisz, punkt w ktury celujesz z latarki jest naj jasniejszy, ale reszta tez jest leko podswietlona, a nie ciemna jak bez latarki :)

Tera odpal maxa z rób np. labirynt i postaw w jednym miejscu swiatło i wlącz cien widzisz, wsystko jest ciemne tylko w miejscu gdzie jest omni (swiatło) jest jasno :)

Tera wlącz GI (włacz metal ray, i w jakiejs ustawce włącz Global il cos tam) i co teraz??

Tam gdzie jest swiatło jest jasniej a tam gdzie było czarno jest jasniej :)

Wiem nie umiem tłumczyc zara zrobie zdjecie :)

P.S Prosze nie usuwac tego posta

 

EDIT: Tak to mniej wiecej wygląda, nie bawiłem sie w ustawienia wiec i tak jest ciemno i nie zbyt fizycznie poprawnie soory Newton ;) (nie wiem czemu tak przeswituje to swiatło przez sciane :), SSS? ;) )

zgi6gj.th.jpg

 

P.S Mam gdzies ksiązke o GI, poszukam i przepisze troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieczytałem calego tylko ostatnią strone, dlatego niewiedziałem czy było to juz wspomniane. tak czy siak bardzo fajnie ze wybrałes do odwzorowania tą misje. według mnie była to najfajniesza misja w histori seri commandos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności