Skocz do zawartości

to nie moje loga (nie przyznaje sie do nich :P) jak jestescie masochistami to mozecie je obejrzec...


D3X

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skoro juz wiem jak to zrobic to zarzuce te logosy (jest to w sumie jeden logos tylko ze w dwoch wersjach: mono i color)

max3d_logo.jpg

max3d_logo_color.jpg

DZIEKI ZA POMOC!!!!!!

POZDROWIENIA: D3X

-----------------------------------------

NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadX: nie zgadzam sie z toba :P

a co do tych pozostalych opini to przeczytajcie temat (ja sie do niech nie przyznaje :P) a tak serio to zrobilem to na szybko i to tak bardzo ze nawet sie nie zastanawialem co robie :P

POZDROWIENIA: D3X

NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by D3X

bo w robieniu logosow to ja jestem naprawde (nie)zly :D

 

mozesz cos ciekawego pokazac????[piwo]

BTW. te nowe \"logo\" nie bardzo mi sie podoba......sorka......[piwo]....ale to tylko moja skromna opinia.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac \"nie\" w nawiasie mialem na mysli ze tego \"nie\" nie ma byc :P ja jestem cienki zarowno w 3d jak i w 2d (z tym pierwszym tak jest bo dopiero zaczynam a z tym drugim to po prostu brak talentu :P)

POZDRO @LL!

NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam w tym problem ze nie do konca wiem w jakim stylu chce to zrobic, niby zrobienie loga to cos banalnego: ma byc proste, przejrzyste i wiele mowiace, ale pojawia sie problem gdy ma byc to logo uniwerslane, tzn. na bannery, koszulki, byc moze kubki, dlugopisy i dyplomy no i wlasnie nie mam pomyslu zeby to wszystko dobrze wygladalo.

wydaje mi sie ze najlepsze jest te ostatnie, ale na czarnym tle i sie zastanawiam czy sie nie zajac tym, daje tyle propozycji zebyscie mi pomogli sie ukierunkowac, bo nie wiem nad ktorym mam popracowac, to sa robione na szybko wizje mojej chorej wyobraznie wiec nie narzekajcie ze do bani kolorystyka czy zle wykonanie, powiedzcie ktory pomysl wam najbardziej przypadl do gustu, jezeli o zrobicie naprawde obiektywnie to bede wam serdelecznie wdzieczny...

POZDROWIENIA: D3X

NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI! :D

P.S. i jeszcze jadno jak chcecie powiedziec ze cos wam sie nie podoba (nawet kompletnie) to sie nie bojcie, ja nie gryze. jak jest jakis jeden element ktory wam sie nie podoba to tez mowcie o tym zebym wiedzial nad czym mam popracowac...

I JESZCZE RAZ POZDRO! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3XB: nie tylko twoim...

a tak poza tym dzieki ze nikomu sie nie podobaja moje prace (podbudowaliscie mnie na duchu :D) no dobra wyjezdzam dzisiaj na ok. tydzien i nie bede mial dostepu ani do netu ani nawet do kompa :( wiec zamieszcze teraz moje ostatnie dwie prace (oczywiscie jak zwykle black & white) oto i one (dla mnie dwie najlepsze z tych moich):

max3d_logo_11.jpgmax3d_logo_12.jpg

max3d_logo_13.jpgmax3d_logo_14.jpg

POZDRO @LL!

NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności