Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Kolekcja modeli [2005-2006]


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kingwins to nie jest tak niczego nei musisz zaczynac od nowa tyle ze nie mozna isc w nurbsach tak na idiote bez przemyslenia tego co sie bedzie robic dalej czyli trzeba miec plan :) a na koniec dodam ze jak zrobi sie w rhino nadwozie i przychodzi czas na dzielenie i to z filletowaniem,nadaniem grugosci jak to niektorzy nazywaja to mysle ze jakby nie robic nic innego mozna sie spokojnie zmiescic w 12h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluś, dwa worki ziemniaków, no chyba że z wnętrzem to trzy... do negocjacji,

Kaczorzgr, na pewno są zdolniejsi,

Nielot & Kingwins, nie robiłem jej w Rhino bo po prostu chciałem się nauczyć robić takie elementy w poly, poza tym ostatnio nienawidzę eksportu z Rhino, więc wolę od początku do końca "pomęczyć" się w Maxie,

Sikham, hehehe, coś w tym jest ;) a plan do modelowania w poly? ja po 10 razy zmieniam koncepcję w czasie modelingu :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 no tak wsumie racja zaczne od przodu a skoncze na tyle ;)

prawda jest jedna w poly da sie poprzesowac wertexy czy jak je zwą a jakos niewidze tego w tymbardziej rhino po trimowaniu cos zmienic no chyba ze odetniesz caly kawalek ktory spartoliles bo tak niepowinno byc i tu juz narobiles sobie roboty na kolejne 5h czyli tak kilka/nascie razy i masz pare dni z glowy czyli powodzenia i mocnuch nerwow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofcourse, doceniam Rhino i jego zalety, pewnie marudzę bo nie umiem w nim tak śmigać. Aczkolwiek z tym planowaniem mi nie pasuje właśnie. w poly też trzeba planować ale zupełnie inną drogą.

Nielot007 - pytasz o moje fale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cos wyznać, kiedys dawno temu zapytałem Loozaka w rozmowie gg czy nie zrobilby tutka w wiadomej sprawie, odpowiedział że, cytuje mniejwiecej "nie bo pewnie zaczoł by sie on od włanczamy teraz grę..."

Tak śledze sobie ten wontek i myslę że wiele osób sie do mnie przyłaczy jeśli zapytam go teraz ponownie, no dobrze jaką grę i co po tem? bo wszyscy chcielibyśmy zeby tak wygladały efekty naszej pracy. ;)

Loozaku ja nie pytam czy, tylko raczej kiedy, chyba nie chcesz żebyśmy zaczeli okupować twój dom i rozkładać sie tam ze strajkiem głodowym.

Więc :D ...

 

PS

Wyczuwam troszke lenistwa, reflektory texturką tylko? Ejże to nie wypada nawet jeśli dobrą ja nie dam sie na to namówić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze loozack ostatnio sie obija wstawil i dalej echo

a ja tu robie OT he nieladnie ale juz cos dociagne do konca

kingwins to to jest proste a nawet bardzo tu masz poly a tam nurbsy a te techniki maja ze sobą tyle wspulnego ze nurbsy mozna przeistoczyc w poly czy inaczej w mesha a masha w nurbsy nie no i w nurbsach niechcesz ale musisz opierac sie na krzywych w poly mozesz ale nie musisz. no i w nurbsahc masz zaleznie od programu od kilkudziesięciu narzedzi do modelowania w wypadku ICEM do hym wielu set albo i lepiej to juz ST, rhino czy inne oczywiscie duzo bardziej zaawansowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kiedys/ostatnio myslalem ile by trzeba robic takiego tutka opisujacego jak zrobic samochod a nie beczke czy tylko felge i wyszlo mi ze pewnie z 10 pelnych DVD i to w wersji okrojonej do maksimum przy rozdzielczosci 1024x768 co tez by spowolnilo prace wiec jest taki cos malo realne do wykonania

oczywiscie jest mowa od poczatku do konca modelowania :)

ja tez sorki za kolejny moj wystepek zwany OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyku z tymi ot to sie chyba o bana prosisz ;) chyba musisz sobie sam dac bana :D

a jesli chodzi o tego tuta to przeciez nie musisz nic opisywac tylko bys wlaczyl kamere i bys miodelowal wszystko by sie nagralo i kazdy by wiedzial jak bzyku modeluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności