Skocz do zawartości

OWADY: \"dragonfly - nature, the great family\" - final,-gotowe do podsumowania


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak mam się czepiać (podobno po to jest forum :)) - zbyt głęboki bump na ręce, poduszeczka dłoni przy palcu wskazującym dziwnie się łamie, przy wyprostowanej dłoni linie zagięć rzadko są aż tak głębokie, dziwna \"kwadratowa\" końcówka kciuka.

Bez czepiania się- świetny model- nie mogę doczekać się całości kompozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za taki roboczy render - ale renderowalo to pol nocy a w trakcie zobaczylem błędy.

zamieszczam zeby nie było ze sie obijam :)

 

//poprawione zostaną nóżki, oświetlenie, brud na ręce, kolor ręki, kadr ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He :) witam :)fajowsko wwyglada ta lapka :) he bump rzeczywiscie przesadzony :P fajny pomysl z wazka na dloni fajnei to bedize wygladalo..co do za czarne kropki? he czyzby zmasowany atak owadow ciepriacych na rozwolnienie [rotfl2][mruga] naprawde spoko to wyglada.. a i gdzie obioecana siateczka dloni[co?][co?]

-pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na moje kaprawe oko to jest już prawie to... poprzednie kompozycje waliły się bo ucięta dolną krawędzią ręka ciągnęła oko w dół- tak jak teraz jest dużo lepiej- fow świetnie ratuje sytuacje i koncentruje uwagę widza na ważce. Pewnie nie ma na to czasu ale może zabawa kolorami tła i ręki dodatkowo \"wyciągnęłaby\" do przodu ważkę ? Owad jest ciepły- nie powinno być problemów z jego wyprowadzeniem.

 

świetna pra... eee tam- a co ja się bede tyle razy powtarzał :)

 

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności