Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW serii 3 [nauka modelingu]


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, thx za uwagi, jednak mi osobiscie bardziej podoba sie wersja ze swiatłami swiecącymi. Wiem, ze marny fotomontaż, ale jakoś mi się przyjemniej na to patrzy. Moze sprawa gustu - pytałem znajomego i też wybrał wersje ze świecącymi światłami. A co wy na to, żeby świecenie zrobic w maxie, znaczy self-illumination i glow...? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś brakuje tym światłom... pobaw się jeszcze materiałami... widziałem ostatnio tutka z Lamborgini i był tam moment poświęcony światłom, a z tym glowem to zawsze możesz spróbować... co do modeelu...coż, już się na ten temat wypowiadałem --> jest super!:D Będę wdzięczny jeśli zamieścisz zbliżenie na siatkę w miejscach gdzie są ostre krawędzie, albo może ktoś mógłby polecić tutka, jak przy mesh smooth uzyskać ostre krawędzie, bo ostatni się z tym męczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Czorny. Nie mniej jednak, wydaje mi się, a nawet jestem tego pewien, że halogeny są do bani, a że nie kce mi się przy nich grzebac, to wrzuciłem zamiast nich siatke :D

I to już chyba koniec tego WIP'a. Wiem, że jeszcze prae rzeczy możnaby było dorobic (lusterko wsteczne, kierownice), poprawic (materiał opon, świateł), ale siedze już nad tym projektem za długo. Łezka sie w oku kręci, ale to koniec!!!

Wrzucam ostateczny redner; będziecie go mogli ocenic wGalerii3d.

I na koniec THX wszystkim za cenne uwagi, wskazówki i konstruktywną krytyke. Narka..

 

bmw330i7tm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna praca. Jakby tak wszyscy się uczyli modelingu i takie rezultaty by im powychodziły. Po prostu cudeńko. Dobrałeś wspaniałe auto i wspaniale ci wyszło jego modelowanie oraz teksturowanie. Ja do takiego poziomu będę długo dochodził ale mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. Narazie rzyczę powodzenia w kolejnych prackach...

 

It is nice...But what's up with that black thing on the front windows?

 

keep up the good work...

STAREV... What thing ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności