Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Aston Martin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jako że jesteś z mojego miasta to cię aż tak bardzo nie zjadę :)

po pierwsze wybrałeś najpiękniejsze auto jakie znam sam bym je wymodelował ale nie mam odwagi wiec szacunek dla ciebie już za to się należy :P

po drugie no ale ty je trochę oszpeciłeś bo jest miejscami krzywo felgi zupełnie nie pasują do całości autka a najgorzej wyszły ci materiały nie dają realizmu pracki bardziej jak by to była zabawka jakaś

ale jak na pierwsze prace w maxie nie jest źle

P.S. jak możesz pokaż siatkę i napisz czym renderowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

to co wyzej... shadery do wymiany. Chcialem robic DB7 ale zabraklo umiejetnosci...:/ Model wyglada na ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja leży, trzeba przewijać w 2 strony (masa niewykorzystanej przestrzeni) i to w całkiem wysokiej rozdziałce, nawet sobie nie wyobrażam jak ktoś ma 800x600. Te ramki takie oldschoolowe a logo Astona pixelowate. Podpis...słuchasz Ironów ? :]

 

Model wygląda ciekawie, chociaż widać nieco krzywizn tu i tam. wrzuć jakieś siateczki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po pierwsze wybrałeś najpiękniejsze auto jakie znam...

 

true , true :)

 

Co do modelu jak na początki jest ładny.

Jak na model ma dużo krzywizn które widać na lakierze jak Np coś przy tylnym prawym słupku.Prezentacja i materiały pozostawiają do życzenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przede wszystkim dzięki za jakże liczne komentarze :-)

mrkrzysiek, chveti -> sorry za zbezczeszczenie ideału (chodzą słuchy że na deskach projektanckich jest już następca DB9, więc może to zmyć moją hańbę ;-)

Dla ciekawych jak nie należy modelować samochodu -> siatka1 siatka2

A dla pasjonatów ;-) render z innymi ustawieniami shaderów(jak dla mnie gorszymi). Żeby nie robić wip'a z galerii obiecuję że więcej nic nie zamieszczę w tym wątku.

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale on jest tylko podobny do DB9 :)

Przednie światła tak daleko do przodu nie zachodzą, poza tym kierunki troche cienko wyglądaja, masz troche krzywizn przy wlotach na masce, etc. etc.

ogólnie dobry początek :) proponuję wiecęj detalu i zwróć uwagę na zdjęcia, których jest masę na necie, no ale jeżeli to faktycznie pierwszy model w maxie to jest dobrze, nie od razu kraków zbudowano :)

 

Materiały i rendering pominę :)

 

greets

 

edit: gdyby to jednak nie był twój pierwszy model... no cóż... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności