Skocz do zawartości

[Zlecę]Hiperłącza w menu strony flash


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ehh chyba masz za dużo pieniedzy ;]

 

Wystarczy poszukać na google/w ksiazkach

getURL("http://max3d.pl","_blank");

Przy czym drugi parametr jest opcjonalny można podać "_self" lub "_parent" lub "_top" lub "_blank". Jest jeszcze trzeci ale raczej ci sie nie przyda ;] bo jedynie określa technike post lub get ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meetal, nie badz bezczelny. Jak ktos oferuje prace to nie komentuj.

Jest uczciwe zlecenie, jest zapłata, to co Ci sie stary nie podoba ? Nie przeginaj z takimi komentarzami. Ktos moze dac ogloszenie ze szuka osoby do noszenia parasola (pomimo ze ma obie rece).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu staram sie uświadamiać ludzi że zamiast zatrudniać innych można zrobić coś samemu. Po pierwsze zaoszczedzimy, po drugie czegoś sie nauczymy...

 

I bezczelny nie jestem =) jeśli tak to wyszło to przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meetal, nie zbawiaj swiata. sam sobie siegaj do google. i pozwol , ze kazdy bedzie swoją kaską sam dysponował.

Nie musisz nikogo uswiadamiać. A jak zaboci Cie kielak, to nie idz do dentysty, tylko kup sobie ksiazke, albo wejdz na google.

I odczep sie od ludzi , ktorzy chca za cos płacić. Nie przeginaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie chce sie z Tobą kłócić ;] ale jednoczesnie nie rozumiem twojego toku myślenia.. Co mamy bezmyślnie wyciagać od ludzi pieniądze za głupie duperele tylko po to żeby samemu zarobić?

 

ps: przyklad z dentysta jest bez sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ktos oferuje kase, to nie jest wazne czy nie umie, czy mu sie nie chce, cyz moze wzial za to pierdylion dolarow i tylko szuka kogos zeby mu to podzlecic. Ciesz sie , ze umiesz cos, za co inni chca placic. I pamietaj, ze to , co dla Ciebie jest proste, dla kogos innego może być magią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to wszystko porownac do polskiego hydraulika, z kranu cieknie woda, nie wiesz co zrobic jaka uszczelke zalozyc - wzywasz hydraulika, dla niego to mega pierdulka ale kase sciagnie od ciebie bo sie na tym poprostu nie znasz. Mozna oczywiscie siegnac to lektury - ZROB to SAM ale mi sie nie chce wiec dzwonie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu sorry, ale takich pierdół jak Ty na tym forum jeszcze chyba nikt nie napisał. Ja też groszem nie śmierdze - wnioskując z tonu Twojej wypowiedzi - ale za taki banał nie wziąłbym od kolesia ani grosza. eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

ja sie zgadza z kannu to nie chodzi tutaj o pieniadze tylko o prace

przeciez dla wiekszosci kazda praca oferowana jest prota jest pelno zlecen pierdulek ale jak kolo chce kogos zatrudnic to sie idzie a nie mowi zeby na googlach poszukal

z tym hydrallikiem to jest dobry przyklad wymiana uszczelki dla niego to jak dla was geturl ale on nie mowi kup sobie ksiazke jak zmienic uszczelke

hehe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, taka mala rzecz lecz na stronie klienta linki nadal nie dzialaja :)

 

ten temat swietnie odzwierciedla mentalnosc wielu polakow ktorzy wola przechwalac sie, biadolic i moralizowac zamiast wziac to w swoje rece - glownie chodzi mi o zdania tych osob ktore jak mowia zrobily by to za darmo, a jeszcze tego nie zrobily, dlaczego ?

 

Bilay: jesli nie masz kasy to chyba warto bys wzial za to minimalna stawke ponizej ktorej nie schodzisz, np. 50zl zawsze to jakies pieniadze, prawda ?

 

aha.. i nie zapomnajcie ze podatek trzeba od tego zaplacic, jesli juz chcecie byc tacy uczynni i grzeczni chlopcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, taka mala rzecz lecz na stronie klienta linki nadal nie dzialaja :)

 

ten temat swietnie odzwierciedla mentalnosc wielu polakow ktorzy wola przechwalac sie, biadolic i moralizowac zamiast wziac to w swoje rece - glownie chodzi mi o zdania tych osob ktore jak mowia zrobily by to za darmo, a jeszcze tego nie zrobily, dlaczego ?

 

Bilay: jesli nie masz kasy to chyba warto bys wzial za to minimalna stawke ponizej ktorej nie schodzisz, np. 50zl zawsze to jakies pieniadze, prawda ?

 

aha.. i nie zapomnajcie ze podatek trzeba od tego zaplacic, jesli juz chcecie byc tacy uczynni i grzeczni chlopcy :D

 

Tu sie nie zgodze bo juz autorowi stronki pomagam ;] a o linkach nic mi nie wspominał ;] Moze woli najpierw zmienić to co najważniejsze? o.O

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor stronki ma już swoją specjalizację (terrarystyka) o której z kolei Wy raczej pojęcia nie macie i nie musi się uczyć czegoś, co mu jest potrzebne jednorazowo, więc się, koledzy zajmijcie sobą. No, chyba, że chcecie liczyć na to, ze gdy kupicie sobie gekona, i zapytacie go o radę np. dot. odróznienia jego płci, to on Was wyśle na link: http://www.emule.ag.bocznica.org/

Starczy tego dobrego, proponuję, by moderacja zamknęła wątek.

Meetal, cieszę się, ze mu pomogłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności