Skocz do zawartości

Scena 3D: Domek w górach(pierwsza vizka)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dawno już nic nie wystawiałem. Ale w końcu jestem.

Ostatnio na forum panuje trend na wizualizacje :-) Sam postanowiłem spróbować swoich sił. Dodam jeszcze że to moja pierwsza próba w Wizual..

Jest to pokój, który wynajmowałem podczas ostatniego pobyty w Zakopanem.

Modele. Niewiele ich tutaj ale wszystkie moje.

 

Mental Ray, Max 6.

 

010um.jpg

026nq.jpg

034hq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Savoy

Jak na pierwszą wizualizację daję 10/10.

Vizki to jeden z najtrudniejszych "dziedzin" 3D.

Widać brak odpowiedniej skali (np. drzwi), przepalenia na scianach, braki w teksturach - ale powtarzam jak na pierwszy raz to EXTRA. Czekam na dalsze prace....

P.S.

Wejdź na http://www.evermotion.org i podejrzyj jak się to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze drzwi do pokoju maja z 1,5 metra szerokosci

Drzwi są ok. tylko perspektywa wszystko psuje. Muszę dać duży kont widzenia żeby objąć trochę tego pokoju ale tak jak mówię, zniekształca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz popracowac jeszcze nad materiałami, d0odaj np. metalowe częsci na lampie, klamce. Pobaw się oświetleniem, zobacz jak będzie to wyglądalo ze światłem kluczowym jako słońce i dopelniajaćeym jako niebo (mozesz zastodowac kolor oliwkowy i 1/3 energii słońca) powinien być realistyczniejszy efekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale to przeszklenie to tylko jakiś wariat co lubi co roku szyby wstawiać by zrobił... Poza tym grubości profilii nieprawdziwe - drewniana stolarka taka wątła nie jest.

I wstaw sobie łóżko pod taki skos - jak przywalisz głową w "sufit" to Ci się odechce takich pomysłów... Zrób tam ściankę kolankową - to samo po drugiej stronie - nad sofą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności