Skocz do zawartości

Unwrap UVW - co dalej?


KdeZoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem sobie videotutka bo kompletnie nie mogłem wyczuć jak się rozkłada siatkę w oknie edycji w modyfikatorze Unwrap UVW. Ale co dalej z tą rozłożoną siatką? Czy da się to jakos wyeksportować do programu do jakiegoś pliku trawionego przez PSa albo PhotoPainta?

Szukałem na forum, był kiedyś videotutek jakiegoś użytkownika, ale linki już nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mam 7.1

Dzięki, zaraz przetestuję.

 

A zapytam jeszcze czy ktoś z Was robił grawery na chromie w vrayu i ewentualnie może mi dać jakąś radę od której strony do tego podejść. Próbowałem po prostu przez bumpa, ale efekt był opłakany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio nie wiem co może mi to dać - chyba że niezbyt kumam możliwości displacementa.

 

Co do Unwrap - no to ja w toolsach nie widzę render uvw :) jestem ślepy czy co? Zrobiłem metodą harcerską - printscreen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render uvw pojawił się dopiero w wersji 8.

jak masz 7.1 to nic dziwnego :)

 

Ja na moim maxie 5 zawsze robiłem printscreena a potem w photoshopie rozciągałem / zmniejszałem do wielkości docelowej tekstury, ale ta metoda co ją Chalek podał brzmi co najmniej ciekawie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol: a co ma do tego displacement?

jesli masz maxa 7 to masz 3 opcje: tak jak pisalem wczesniej, print screen (minus to niska rozdzielczosc) i texporter. W 8 dochodzi jeszcze jedna opcja, o ktorej pisal Karrde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności