Skocz do zawartości

Scena 3D: pokoj..


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy dobrze ze w tym dziale pisze ale... nie wiem cos mi tu nie pasuje tylko nie wiem co...jak wy myslicie co jest nie tak z tym swiatłem??ten pokuj ma 8 metrów długosci ale czy nie jest zaaciemny ?? bo jak daje mocniejsze swiatło albo multiple wieksze to na suficie i podłogdzie jest strasznie ostre swiatło...i woogle nie widac praktycznie okna...:/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

daj primary i secondary multiplier na 1.0

 

zamiast 2 vraylightow mozesz tam dać 1 (przeciez to prawie jeden otwór)

 

poza tym co ci da testowanie na białych scianach skoro jak nalozysssz textury to wszystko sie zmieni

 

rob jakies wnetrze, meble, materiały i textury i dopiero testuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bright i dark multiplier na 2.5
niekoniecznie.

 

Najpierw bym zarzucił materiały na scenke bo takie oświetlanie sceny jeśli nei masz modeli i texturek - zwłaszcza tych ostatnich to mija sie z celem moim zdaniem jak już sie bawisz w oświetlenie - po drugie masz fajny wątek na forum - Light Contest w dziale render traktujący właśnie o procesie oświetlanie wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok tak własnie myslalem zeby najpierw zrobic scene i materjały takie jakie chce i potem sie oswietleniem zajac bo to chyba kazda scena bedzie miała inne ustawienia a myslalem ze jest jakis złoty środek heh ... dzieki ..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby zrobic jakies modele i ladnie to poustawiac, potem daj jakies teksturki na poczatek nie kombinuj i wtedy zobacz jak wyjdzie ci oswietlenie, bedzie mozna wiecej pokombinowac (narazie za pusto)!!!!

 

>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności