Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi a6


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja większa pracka audi a6 chciałbym zrobić jeszcze wnętrze ale nie wiem czy mi się uda bo jeszcze nigdy nie robiłem za zwyczaj to były 2 siedzenia i kierownica. Nie chciałem go tu dawać ale jakoś mi się spodobał. No to nie bijcie za mocno.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9pnfstb49zn3nc9x.html

i siatka

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/j3xdqqjnnazt21a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest to jeden z moich ulubionych modeli no nie powiem niezle to wygląda w twoim wykonaniu:) Tylko mam nadzieje ze poprawisz przednią szybe troszke wygląda za płasko no i na dachu troszke jest krzywo miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezle wyglądają te fotele (jeśli chodzi o model) pochyl oparcia troche do tyłu, jednak troszke ta skóra wygląda jak zabawkowa musisz coś pokombinować z tym materiałem, a tak pozatym ładniej te Audi wygląda z jasną kremową skórką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tak wygląda jak by kierować miały karełki, a z tyłu siedziały olbrzymy, serio chcesz się ładować we wntrze? Ja bym sie skupił na karoserji a problem środka załatwił przyciemnianymi szybami;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja nie zauważyłem tego, ale najgorsze jest to, że nie wiem jak to wszystko wygląda, wiem, są zdjęcia ale to nie zawsze wystarczaja jak by ktoś miał jakąś stronke o dokładniejszej budowie wnętrza to mógłby wrzucić

EDIT

Aust- co do wnętrza to specjalnie je robie bo jeszcze nigdy nie robiłem i chcę się nauczyć w końcu czegoś nowego, myślę, że kolejne wnętrze już będzie lepsze. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ktoś wytyka błędy przynajmniej wiem co poprawić. Coś już poprawiłem ale nie wiem co z klamkami zrobić bo jest tam strasznie gęsta siatka ale coś z tym zrobie. Teraz jeszcze kolejne szczegóły i dzięki za komentarze.

xx98anojp55c951z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel- niewiem czemu zmieniać fele, ale kumpel co zna sie na autach powiedział też żebym zmienił więc to zrobie.

A narazie wnętrze, jest pare błędów, ale zauważyłem je dopiero po renderingu, więc później to poprawię.

vyyo63v1hl62b6bj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności