Skocz do zawartości

Scena 3D: Owoce


Busiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Według mnie minimalnie za duży reflection na cytrynie i za duży bump troszeczke ;)

A banan to chyba jest przy końcach troche taki zwężony a u Ciebie to na całej długości jest prawie takiej samej grubości.

Jabłko momentami powinno być zielonkawe i końcówka banana do poprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem, ze IMO bump na cytrynie jest za mały i za słaby. reflection chyba OK

jabłko ma za mało urozmaiconą teksturke i jest takie troche blado-różowawe (i do tego widać że jest symetryczna - oś symetri gdzies z lewej strony, trzeba sie mocno przyjrzeć)

banan nienaturalnie leży. jest zbyt prosty. koncówka od strony ogonka calkowicie do wymiany, ta druga moze byc, ale powinna sie nieco inaczej zwężac - chyba ze ten banan, co przyniosłem z kuchni, jest taki dziwny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na dodatek banan mu sie zle zwerza:) wg mnie banan to sie rozszeza na koncowce (radze zajzec w galoty)

Tak na serio to zrob pod to najpierw jakas porcelanke moze:)

wisnie do pupy maja material, banan wporzo ma material ale koncowka jest nieteges, a cytruna nie ma za duzego ani reflexa ani bumba typko specular.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

proponuję zmienić nieco ujęcie kamery, dodać DOFa i troszkę przybrudzić teksturki, bo teraz jest zbyt sterylnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności