Skocz do zawartości

Scena 3D: Nauka Latania - Dvd


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam koncept pracy jaka wykonamy specjalnie pod dvd szkoleniowe.

Ja zajme sie modelowaniem + rig itp

Jarek zajmie sie Texturowaniem + oswietlenie + postprodukcja

 

Zdecydowalismy sie na watek w.i.p , poniewaz zalezy nam na waszych opiniach.

Narazie pracujemy przy koncepcie, w ktorym beda 2 postacie ojciec uczacy syna latac. Otoczenie jaskinia, wodospady itp :)

 

Scena ma byc lekka, przyjemna i smieszna w odbiorze, nadal pracujemy nad konceptem ktory jest najwazniejsza czescia pracy wiec kometarze bardzo mile widziane.

 

 

jaskinia.jpg

tato.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja ze swej strony dopiszę jeszcze że dojdzie jeszcze półka skalna na której będzie się rozgrywała cała akcja - czyli spychanie przez ojca do przepaści małego tłustego bobasa , trzepoczącego skrzydełkami i spoglądającego z przerażeniem w dół :) koncept jaskini jest na razie roboczo połączony z kilku zdjęć różnych pieczar i pewnie ulegnie jeszcze przebudowie , ale mniej więcej w takim klimacie chcemy to zrobić.

Poza tym przy pracy nad tą sceną staramy się wszystko nagrywać ( nawet proces tworzenia tego konceptu nagrywałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi ja tam tego nie neguje... każdy wzoruje się na czymś, świadomie lub podświadomie. Sam sie często łapie na tym że gdzieś już to widziałem... a jednak robiłem wszystko według swojego planu. Dziwne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowy pomysł na jaskinię- wydaje mi się że lepszy bo widać większą głębię. Co do Waszych pytań to : jest to oczywiście koncept postaci ojca ;) jeżeli brać pod uwagę pod uwagę postać grubasa ze skrzydełkami to pewnie można się doszukać wielu podobieństw do różnych postaci i konceptów. Co do ew. podobieństwa to wstrzymajmy się do momentu az powstanie model 3d bo to co tu widać to tylko wstępny szkic postaci. Renderowane będzie w mentalu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności