Jump to content

Inspiracje - realizacja

Valoos
 Share

Recommended Posts

Teraz pytanko z wyższej półki.

http://www.gfxmoo.com -> work -> broadcast -> fox16 design

Czy ktoś się zastanawiał i wie jak zrobić (najlepiej w AE, żeby można było animować) takie subtelne delikatne cosie w tle (czerwone smugi w kształcie X'a) ?

Ja jakby znalazłem zbliżony efekt, ale może ktoś wie...

Brawo DaveBorck! Nareszcie człowiek, który to sprawdził...Ten dział forum nie ma żadnych szans rozwoju jeśli odpowiedzi będą padały "z automatu"... spróbuj to... spróbuj tamto... Poniekąd 5 min. po zadaniu pytania znałem odpowiedź (ja wykombinowałem 3dstroke lub stroke + time echo), ale liczyłem na to że ktoś spróbował osiągnąć to innym sposobem, albo że ktoś wogóle próbował...

Pytanie było z kategori kreatywnych,a jakby ktoś poświęcił 2 min. czasu na sprawdzenie kto je zadał, wiedziałby, że nie zetknąłem się z AE tydzień temu...

PS. Teletubisie niestety strasznie odzwierciedlają kiepski poziom dyskusji....

Poniekąd 5 min. po zadaniu pytania znałem odpowiedź...a jakby ktoś poświęcił 2 min. czasu na sprawdze

Nie za bardzo cie rozumiem, skoro zajelo ci to 5 minut, to moze trzeba bylo poswiecic te 5 minut przed zadaniem pytania. Z twojego pytania mozna bylo wywnioskowac, ze chcesz uzyskac poradnik typu "tu kliknij dwa razy, potem wpisz...itd". Wiec sie nie dziw takiej reakcji, zeby nie bylo offtopic to dodam tylko, ze w Combustion mozna uzyskac podobny efekt bez uzycia zadnych pluginow

Dobra Kenzo, poprzestańmy na tym, że poprostu chcąc wciągnąć do burzliwej dyskusji źle zformułowałem pytanie...

Co do pluginów to w AE stroke + time echo też daje zadowalające efekty, a ponieważ są "na dzień dobry" to przyjmuję że w AE też da radę bez pluginów.

PS. te 5 min. to była przenośnia... :P eksperymenty z różnymi wartościami i przeliczanie to ze spokojem jakieś 30 min. , ale tak się podjarałem testowaniem tego "efekciku", że zapodałem odrazu pytanko na forum....