Skocz do zawartości

Scena 3D: GreenRipple


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heh. wiszące wyspy nad taflą spokojnej wody :) przypomina mi to czasy maxa r3. wtedy takowe obrazki były na czasie. dzisiaj? hmm... nie jest źle. lubię oldschool :]

 

No i za to bym chindoosowi dał dodatkowe punkty.

Bo szczerze powiedziawszy w zalewie wizualizacji i GI taka pracka jest miła dla oka i pokazuje, że MOŻNA robić coś więcej niż "mój pokój" "salon" i "moja kuchnia"

 

a co do samej pracki, tak jak tweety napisał, faktycznie kiedyś bywały często takie pracki, ale to nic :-)

jak dla mnie troszke pusto w tej scenie, coś by możńa było dodać

proporcje wielorybka siadają, albo jest bo big madafaka rzeźnik :-)

ale jeśli tak, to piana wokół ogona jest za mała i zero zniekształcenia wody.

jeszcze meteorki jak robisz takie rzeczy, to spróbuj postarać się aby kazdy był inny. Wierz mi lub nie, ale wygląda to nieciekawie, a tak nie wiele trzeba, żeby zmienić pare parametrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 3gorsze:) Chciałem właśnie stworzyć coś oryginalnego, bo większość prac to wizki, samochody albo komórki... Nad meteorami i wielorybem faktycznie mogłem posiedzieć dłużej... A że pusto? Tak miało być;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie obraz wydaje się jakby ucięty. Chwytam za suwak i ciągnę w prawo i niemogę :-(

 

Dodam też że lekki brak kompozycji i może przesłania. co to za kule ognia??

 

Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chindoos -> to tylko moje zdanie:

brakuje mi gęstego dymu za metorami, kilku już po zderzeniu z taflą wody. Obraz można bardziej skontrastować według mnie, szczególnie niebo. Kadr jest również niezbyt ciekawy, kamerkę widziałbym dużo niżej, przy wodzie, płaszczkę po jej prawej stronie, ciekawie ujęte wyspy.

No ale i tak zgadzam się :) + za pewną odskocznię.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności