Skocz do zawartości

moja galeria - stachu


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

każdemu nie raz było smutno bo mu ktoś powiedział, że jego prace są jakie są. mnie osobiście nie oszczędzali bo zawsze prosiłem o szczerość w osądach i czasem sie wściekałem, a dziasiaj patrze na to z dystansu i śmieje sie z samego siebie, że mieli racje.

musisz sobie wyrobić rękę, poznać anatomie/budowe obiektu który rysujesz co kolwiek to jest drzewo czy las, a już całkiem było by dobrze jakbyś wyrobił sobie swój styl w doborze tematów dla prac i sposobie wykonania ich.

 

Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak myślę że lht ma trochę racji, owszem bardzo denerwuje taka ostra krytyka ale za o bardzo mobilizuje :) do pracy. Nawet zauważyłem jaki wielki posęp zrobiłem w tej dziedzinie jak jeszcze dokładnie rok temu na designforum.pl byłem strasznie jechany i wysmiewany, byłem tam n00bem numer 1 a teraz... . Nieczuję się jeszcze takim zawodowym designerem ale przynajmniej nie jestem aż tak traktowany jak wtedy :)

 

no to jednak jeszcze raz zapodam te pracki :)

 

Concept vipera

6a8a282f7a0fb541m.jpg

331c12d59de4a851m.jpg

saki se samochodzik :)

cdcd2ba39b0038afm.jpg

00c68733f3d1ab81m.jpg

i nowy logotyp

71494a99a729c7e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak krytyka to krytyka...logotyp do bani...jesli juz chcesz zrobic swoj nick...to zrob to w sposob bardziej przeyslanya zarazem prosty zeby wydobyc sedno...jak walniesz takie cos obok auto to juz zaszpecisz cala prace i na dodatek logo bedzie bardziej dominowac nad projektem;)...vipery tez lipka ...nic z vipera nie maja...wykoananiue tez nie przekonuje

ale zeby nie bylo ze cie zjechalem doszczetnie mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle;)...to przedostatni i ostatni ciekawy wizaulnie...co to znaczy...mam namysli sposob prezentacji i jak walczysz z psem...natomiast design poprostu zwyczajny....ale ostatnie 2 projekty napewno zdecydowanie lepsze od wczesniejszych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas skończyć tą profanację ... :)

"Logotyp – w grafice reklamowej i zagadnieniach marketingowych jest to element logo składający się wyłącznie ze znaków pisarskich, stanowiący nazwę lub slogan firmy, organizacji, idei itp., napisany określonym liternictwem.

W języku potocznym logotyp jest błędnie traktowany jako synonim logo, aczkolwiek w szczególnych przypadkach (wcale nierzadko) logo może składać się wyłącznie z logotypu."

 

Tak mówi koleżanka Wikipedia, może narazie daruj sobie to logo wystarczy że dasz napis Stachu jakołś ładną czcionką i też będzie dobrze. Czy każdy kto zainstaluje photoshopa musi mieć odrazu logo? Ludzie do czego to doszło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu - masz dopiero 14 lat wiec wszystko przed Tobą. Rysuj i nie poddawaj sie. I naucz sie patrzeć krytycznie. Mnie sie np teraz mnostwo rzeczy w moich pracach nie podoba a pol roku temu myalalem ze sa hiper bajer. tak to jest, matka kocha swoje dziecko, a prace sa takimi dziecmi artysty wiec ciezko jest nauczyc sie patrzec krytycznie. kiedy bedziesz juz mial porownanie Twoje prace kontra profesjonalne, zacznij dazyc do tego idealu. tylko widzac swoje bledy i pracujac mozna zrobic postep.

 

musisz czuc bryle, widziec autko jakby bylo siatka modelu 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności