Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Maluch Tiuning


Philips

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wiec...

dobra jutro sie za to za biore dzisiaj leze jutro mam przerąbane,na historie

nic nie umiem , z polaka nie mam zadania z matmy tez.Dorobie mu jeszcze:

-wnetrze

-nowe felgi

-lusterka

-lepsze texstury

-inne kolory szyby

Ale przy swoim sprzecie daleko nie ujde

AMD Althon 1,47 GHz

512mb RAM

64mb karta grafiki

Dobra ale mam kase kupuje drugą 512 a potem nowy procek i karte grafiki.

Dobra przyznam sie procek podkrecany z 1,28 Przy tym modelu komp nieżle mi sie tnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie widać że to maluch, ale daj spokój z tym tuningiem, ludzie co wy widzicie w "rasowaniu" malucha.

Jak masz takie plany z rozbudową tego kaszlaka to przenieś wątek do WiPa, a sprzętem się nie wykręcaj, bo mam taki sam i nie płacze, "wystarczy chcieć" i można na nim dużo zdziałać!

No ale jak na pierwszą pracę to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wykrecam.Pozatym napisałem "Dobra ale mam kase kupuje drugą 512 a potem nowy procek i karte grafiki."Jak sie rozmysle to kupie 2 kompa ale bez

neta tylko do maxa.Ja ci mówie ze z TAKIM sprzetem nie da sie nic robic.Tnie sie

jak cholera a wiez ile trwa render takiego malucha??Otóz na moim wspaniałym

kompie 45 min na jeden render.Po za modelem dodaj sobie np:swiatło dzienne

inne duperelki.Po tym wszytkim w czasie renderu mam mini ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45min hmmm kwestia ustawień, ja taki wyrenderuje w 10min góra (800*600) w mental rayu, a ile ten maluch ma poly że tak Ci się tnie ten komp??? a żeby się nie cieło to trzeba np. ukrywać objekty których nie uzywasz. A myślisz że na 1G ramu i procku ok. 2,5G to Ci się niebędzie cieło, wszystko trzeba sposobem nie na siłe:p? Ale jak masz kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet wymowka nie jest....ostatnimi czasy pracowalem na 128 ramu....narzekalem ale trezba bylo isc dalej!! maluch wg mnie jest z gotowca zrobiony...a tam jest juz po meshsmoothie i ma trochu duzo poli! ...

pees.. rozwaliły mnie te tuby zamiast tylniego swiatla....fuj! :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie podoba mi sie. Ogólnie wygląda jak zabawka, no i te światła tylne:) Co do sprzętu to ja mam celka 1,4 mobile, 256ram i jeszcze z tego dzierżawie 64 na video ram i jakoś sobie radze. Ja sa chęci to i na słabym laptopie sie zrobi a jak nie ma zacięcia to jedynie można w sprzęt kase ładować. ale jak mówią:"słabej baletnicy to nawet majtki przeszkadzają":) Pozdrawaim i czekam na cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności