Skocz do zawartości

gg szpiegowanie, czytanie archiwum itp


Gość quenti

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszosc z uzytkownikow tego forum zapewne kozysta z roznych komunikatorow... rowniez GG.

W z wiazku z moja ciekawoscia a nawet z powodow powodowanych pewnymi obawami:D chcialem sie zapytac jak myslicie na ile moziwe jest odczytanie archiwum GG (nawet po wykasowaniu jego) widzialem program na Tlena ktory zekomo cos takiego potrafil zrobic. Przypuszczam, ze z GG jest taka sama mozliwosc choc bardzo bym chcial aby jej nie bylo;)

...Pewnie nie jestem jedynum, ktory ma taki problem.

Jesli ktos wie cos na ten temat i zechce sie swoja wiedza z nami podzielic to dzieki z gory.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie chodzi o zadna ja i zadnego jego;)

co do tego gdzie jest archiwum to nie trzeba byc specjalnym tegesem Hindus zeby to wiedziec:P

Ja sie zastanawiam czy mozna to odtworzyc po wykasowaniu... Albo inaczej i szczesze mowiac na tej informacji mi zalezy najbardziej.... Czy jak odchacze sobie w gg "nie tworz archiwum" to czy wtedy mozliwe jest odtworzenie tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka bajka to trzeba było napisac to w prostszy sposób :P no to wtedy nie - nie masz archives.dat - nie masz archiwów, nie sa przechowywane na serwerze, nie ma ich na komputerze. Skasujesz plik to go nie odzyskasz, nie utworzysz pliku to skad masz go odzyskac - proste jak budowa cepa ;) po co ci to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to ja zrobie mala zmiane tematu (zeby nie bylo ze chodzi o mnie ) kolezanka kolezanki siostry chce zrobic wlam na mejla chlopaka i moja kochana siostra dzwoni do mnie wczoraj i pyta sie czy dam rade :D a ja na to ze jak kupilem ostatnio 1,5 ramu to nie oznacza ze jestem hakerem,, ale tak z czystej ciekawosci tylko czy sie da ? (tzn wiem ze sie da bo czego sie nie da ale czy zwykly smiertelnik da rade jak sie zawezmie ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to zależy ile potrafisz :] wiadomo adres maila, login i hasło - musiz mieć. Zeby zdobyc tez jest pare sposobów - polecam remote administrator server 2.0 - reklamowany jako soft do zdalnej pracy na innym pc - lub jaki kolwiek inny sposób przechwytu hasła. Zależy czy ta sama siec, czy ip dynamiczne, czy koles korzysta z osiedlówki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale macie ludzie problemy :D Ja znałem kilka osób ktore umiały sie wlamywac do automatów z colą :D A co do GG to jak masz obawy to zmien na inny komunikator i po problemie :D

Hindus widze ze masz sporą wiedze na temat włamywań :D moze hindus to nie hindus ? ;)

Tylko jakiś włamywacz kont :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka bajka to trzeba było napisac to w prostszy sposób :P no to wtedy nie - nie masz archives.dat - nie masz archiwów, nie sa przechowywane na serwerze, nie ma ich na komputerze. Skasujesz plik to go nie odzyskasz, nie utworzysz pliku to skad masz go odzyskac - proste jak budowa cepa ;) po co ci to ?

No ale wlacha cos mi sie kiedys obil program w ktorym jak bylo odzsykiwanie skasowanego archiwom wiec sam juz nie wiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki - jest taka mozliwosc, szczegolnie latwo jest sledzic w sieci, takiej gdzie serwer glowny rozsyla zapytania po wszystkich kompach, wtedy mozesz latwo takie dane wylapac. Jest do tego specjalny soft w ktorym wpisujesz port i mozesz sobie sledzic rozmowy gg, niektore sa zakodowane inne nie :) Kiedys mi to kumpel pokazywal, bo bawil sie takimi rszeczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia. Jeżeli w GG ustawimy aby archiwum nie było tworzone to NIKT i NIC nie odzyska bo niczego nie ma - archiwum wogóle nie jest tworzone. Jeżeli było archiwum i skasowano je to da się to odzyskać dopóki plik nie zostanie nadpisany (a i wtedy fachowcy potrafią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archiwum na gg powstaje ZAWSZE, w koncu widzicie je przewijajac rozmowe w gore, natomiast jesli ustawicie by go nie bylo, to jest ono kasowane w momencie zakonczenia pracy programu,

 

najlepsze wyjscie: ladowac kopie zapasowa dysku przy kazdym restarcie :)

dziala, sprawdza sie, nie ma sladu ze na kompie robiono cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam natywnego klienta do obsługi gg od jakichś trzech lat. Jak zobaczyłem ostatnio u brata jak ten klient 'wyewoluował' to tylko się utwierdziłem w tym przekonaniu.

 

Jak komuś gg nie pasuje, to niech się przerzuci na alternatywnego klienta, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności