Jump to content

Mapa uzytkowników - wpisz się

Gordy
 Share

Recommended Posts

o, mapowanie akurat w maksie o wiele lepsze, chociażby fakt że maks ma pelt mapping, i w xsi dziwnie mi się to rozbija w poligony.

a modeluję w wingsie, więc trudno mi powiedzieć.

Ja nie używam pelta (jak juz z automatu to w wingsie hehe), XSI ma tą przewagę że nie ma żadnego durnego modyfikatora i można mapować i modelowac równocześnie, poza tym max dopiero od wersji 8 w unwrapie ma cokolwiek poza planarną projekcją, zresztą nie lubię unwrapa maxowego.

Jeżeli modelujesz w wingsie, to pewnie używasz Tweak'a, spróbuj pobawić się Tweak Tool'emw XSI. Świetny jest, zwłaszcza że od razu można modelować na poziomie vertex/edge/poly bez przełączania czegokolwiek.

propaganda mode [off] ;)

:P

ja żonaty jestem.

W gruncie rzeczy to interesujące jest. Od bardzo dawna postuję na forach, rozmawiam o sofcie z wieloma ludźmi i nikt mnie nie podejrzewał o podrywanie facetów. Raz porozmawiam z kobietą i od razu podteksty.

Gdyby nie niedostępność dodatkowy rendererów, bo jak dla mnie to jest chyba główna jego wada - ja uznałbym go za rozwiązanie (prawie) idealne. Trochę brak V-raya czy innych, ale na szczęście Cebas ma zamiar w tym roku wypuścić Final Rendera, chociaż dla Mai mieli wypuścić w 2005 i jakoś im się to nie udało...