Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Dirt Jumper II 05


allied

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie, bo nie chce robic zadnej wystawy, chodzilo mi o zrobienie samego modelu, ktory z reszta moze mi posluzyc do zrobienia calego roweru, wiec zrezygnowalem z "wystawy". a skoro materialy do bani, to powiedzcie co zmienic, a nie tlyko mowicie ze do niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bedzie Cie całe żecie za ręke prowadzał. Jak forumowicze mówią Ci że zle to trzeba coś zmienić. Chyba masz jakieś referki, albo Dj w domu więc zobacz co masz zle i to popraw, a od siebie dodam że materiały naprawde są kiepskie, wiem bo dj widze prawie codziennie. Ten Twoj byłyszczy sie jak psu jajca, lagi są pokryte teflonem a u Cibie chyba chromem :). Do tego lakier sztuczny. Jak chcesz pokazać model to zrób bez tekstur albo na białym tle a nie leżącego w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

to M na koronie dziwnie wyglada, powinno byc bardziej kanciaste :) przynajmniej mam takowe:P

adapter pod tarcze jest za duzy ( otworki )

oska pod piaste jakas taka cienka :)

i kolor goleni przydalby sie inny , czarny?

 

p.s nie kupujcie tego ;) pekaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mili. Jak wam sie nie podobają materiały to konkretnie co wam sie nie podoba. Allied chciał zrobić model i go zrobił. Chciał dac materiałki to dał i połozył to na kaflach w kuchni i ok, chwała mu za to. DonVito Corleone to co napisałeś to za przeproszeniem kupa g.... Nie podoba ci sie? To napisz konkretnie co. Allied widział to w ten sposób i tak to zrobił. Chcesz mieć model bez materiałów i na białym tle to sam zrób i sie pochwal swoją pracą. Tutaj jest dział ze skończonymi pracami i ludzie chcą oceny. Dla nich praca sie skończyła i pokazują nam wynik. Do nas należy ocena pracy (czy sie podoba czy nie a jak nie to co sie konkretnie nie podoba). Allied praca mi sie podoba. Amorek jak sie patrzy. Czekam na reszte bike'a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mili. Jak wam sie nie podobają materiały to konkretnie co wam sie nie podoba.

No chyba napisałem co mi się nie podoba.

 

Allied chciał zrobić model i go zrobił. Chciał dac materiałki to dał i połozył to na kaflach w kuchni i ok, chwała mu za to.

NO i dobrze, ale jak ktoś mu wytyka błędy to obraża się jak panienka. Może Allied uważasz że jesteseś doskonały i wszystko wiedzący ?.

 

DonVito Corleone to co napisałeś to za przeproszeniem kupa g.... Nie podoba ci sie? To napisz konkretnie co.

Napisałem co mi się nie podoba...

 

Allied widział to w ten sposób i tak to zrobił. Chcesz mieć model bez materiałów i na białym tle to sam zrób i sie pochwal swoją pracą.

Zrobiłem swoją pracę jakiś czas temu o to ona (chwale się)

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=23099&page=3&highlight=skatepark

(na trzeciej stronie są lepsze rendery)

 

 

Tutaj jest dział ze skończonymi pracami i ludzie chcą oceny. Dla nich praca sie skończyła i pokazują nam wynik. Do nas należy ocena pracy (czy sie podoba czy nie a jak nie to co sie konkretnie nie podoba).

No to chyba został ocenieony nie każdą pracą trzeba się zacchwycać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku opanuj sie, jakbym myslal, ze jestem fajny to bym nie dawal pracki do oceny. proste. chcialem wiedziec CO jest nie tak wiec dalem ja tu. a skoro 10 osob pisze, ze zla nieargumentujac albo pisze mi, ze zle zrobilem, dajac obiekt na podloge to takie opnie sa do niczego. ale dziekuje, ze wypowiedzieliscie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonVito Corleone jesteś niepoprawny. Niby napisałeś co ci sie nie podoba. że teflon na lagach a nie chrom no i ok. Ale pomimo że Allied zrobił błędy to zapewne nie po to wystawił prace żeby jeździć po nim jak wesz po małpie. Chcesz powiedziec że praca jest zła to napisz bez chamskich wstawek co sie nie podoba a rada jak poprawić byłaby bardzo cenna i motywująca. A marudzenie że jest źle bez żadnych konkretów (jedyny konkret jak powiedziałeś to ze teflon nie chrom) naprawde nie pomoże człowiekowi w dalszych próbach. Spójrz na siebie i odpowiedz na pytanie: Czy umiałbym zrobić to lepiej? Jeśli tak to zrób i pokaż innym jak powinno być albo chociaż poradz słabszym. A jeśli nie umiałbyś zrobic lepiej to po prostu troche pokory. Bo mówić że źle bo źle to potrafi każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności