Skocz do zawartości

Rycerz i Mag


geno7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o kur...de :D szalejesz ;p bardzo swietne...juz zaczalem zauwazac ze znowu dzial 2D zasypia, az tu nagle.. "Rycerz i Mag". Przyznac trzeba ze takiej pracki od dawna na forum nie widzialem ;) Bardzo podoba mi sie postac maga a szczegolnie twarz ;) Oswietlenie tez jest zajefajne ;) w jakiej rozdzialce malowales?

 

gratulejszon

pozdro

 

EDIT: ah xeav musiales mnie wyprzedzic? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztatowo bardzo ładnie aczkolwiek nie lubie aż takich kontrastow jak magia i broń palna (nowoczesnosc) Klimat zblizony do świata z gry Arcanum... nasówa mi sie jeszcze że ten mag jakos za bardzo opancerzony. pancerze itp raczej krepowały ich ruchy i przepływ energi.. ale to już spece od fantazy powinni sie wypowiadac.

bardzo ladna pracka i gratuluje

 

i jeszcze jedno mi sie nasuneło... księga która dzierży w dłoni.... bardziej przypomina notes... ale to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za słowa uznania.

Caspik: rozdziałka 3500x2600

Blade: generalnie mag ma być bardziej "egzorcystą" a raczej powiedzmy , magiem specjalizującym się w odpędzaniu złych duchów i demonów.Dlatego trzyma w ręce coś co raczej przypomina modlitewnik :D

Pancerze ,Magia i broń palna to jedynie moja wizja i sposób przedstawienia świata do którego jeszcze mam zamiar dodać sporą dawke cybertechnologii i mutacji genetycznych.Pewnie nie rzuca sie w oczy to że "mag" ma cyber-protezy nóg od kolan w dół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo na poziomie, chociaż kadr mi się nie widzi, trochę jak by wyrwany z komiksu, ze środka akcji.

 

O to to :P. Ladne kolory, ale cos nie pasuje mi z z pasem i brzuchem tego magika - troszku nienautralnie sie wygina i jest z deka za dlugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyginaniem to możliwe bo wielokrotnie czytałem uwagi że postawy postaci są nienaturalne.

biglebowsky : z tym kadrem masz troche racji.Pierwotnie scenka miała wyglądać nieco inaczej , dlatego pózniej coś ze wcześniejszej koncepcji zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności