Skocz do zawartości

Scena 3D: Big Adventure


gucias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całość w 3d ? Woda i grunt też ? Nad samolotem można by jeszcze sporo posiedzieć, jakieś tekstury konkretne nałożyć. Pomyślał bym jeszcze nad kompozycją, może by z tego panoramkę zrobić ?

 

no i brakuje pilota ;]

 

Popracuj jeszcze bo zpowiada się ciekawy klimacik

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot jest !!!!! co wy nie widzicie? troszeczkę go widać (dekiel głowy) nawet dwóch jest tam, a temu z tyłu to nawet szalik powiewa!!! ( w tym ujęciu to ta kreska co się zrobiła przed ogonem

szyby tak odbiły niebo że twarzy im nie widać... dla informacji podam że mają nawet bingle na oczach.

 

Model samolotu prosty bo w sumie to go robiłem z wyobrażni :):):) może to i szkoda, a może nie ....ale chyba aż tak zle nie wyszedł.....co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model sam w sobie nie wyszedł tragicznie ale brakuje mu "smaczków" Jak to mówią: "diabeł tkwi w szczegółach" No i tekstur oczywiście, wygląda jak plastik. Jak już robiłeś z wyobraźni to mogłeś bardziej puścić wodze fantazji i może zrobić coś a'la fantasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie wersja kolor podoba bardziej, gdyby tylko samolot był oteksturowany...bo kolorki są ciekawie dobrane. Wersja B-W jest naturalnie łatwiejsza w odbiorze, nie ma koloru, sam walor + forma, dochodzi ziarno i już jest git :) Dlatego większy nacisk (jeżeli zamierzasz coś jeszcze dłubać przy tej pracy) położył bym na wersję kolorową

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z pierwszą uwagą Vorka -diabeł tkwi w szczegółach, których tutaj troszeczkę brakuje

 

ps. nie wiem czy blender ma unwrapa, ale pewnie ma. Rozwiń siatkę i podziałaj trochę w gimpie -jakieś małe zabrudzenia, nity, oznaczenia na skrzydłach -to wszystko ożywi Twoją pracę i doda jej więcej realizmu

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności