Skocz do zawartości

Scena 3D: biuro


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Na temat rendera sie nie wypowiadam jak dla mnie rewelacja :)

ale co sie dzieje z czescia tralek przy balustradzie? Wisza w powietrzu czy sa przyspawane do tej cienkiej listwy? Wyglada jakby byly polaczone, tylko tek cokol cos chudy jakis taki. Mam nadzieje ze sie nie czepiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) co prawda te kafle na podłodze niezbyt imo pasują ale jest całkiem w porządku.

inna sprawa obraz na ścianie: jest tragiczny. może to wina kąta patrzenia, ale strasznie się rozmywa. poza tym mogłeś tam dać coś innego niż widok tego samego interior'a :] pasowałyby tutaj raczej jakieś plakaty związane z firmą, albo może jakaś stonowana tryptykowa abstrakcja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest spoko ale nie podoba mi sie pierwszym renderze to ze za oknem widac droge (wyglada ze podloga jest na tym samym poziomie co jezdnia) a po prawej schody do "piwnicy", drugi lepszy ale podobnie jak na pierwszym nie podoba mi sie laczenie plytek, trzeci chyba najlepszy ale znow plytki (niepotrzbnie tyle roznych rodzaji) i niska jakosc plakatow na scianie.

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie b. ładnie ale doczepiłbym sie do oswietlenia ,te kasetony pod sufitem powinny chyba bardziej rozswietlac korytaz .wnetrze wyglada jakby było oswietlone naturalnym swiatłem a tutaj kasetony bija po oczach.

No i obrazy sa do rozmyte i wg mnie do wymiany .jakas kiepska drukarnia je robiła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności