Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Moje początki (monitor, głosnik etc)


pawelekarcz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej po tym co ostatnio dzieje się na forum aż strach sie odzywać ale próbuje ;) p opierwsze witamy na forum :) druga sprawa która zawsze ejst wnoszona dla nowych użytkowników - prosimy o zapoznanie z reulaminem forum - zwłaszcza dotyczącym nazewnictwa wątków na forum, i innych spraw.

 

Regulamin znalezc mozesz tutaj : http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

Ja poprawe Ci temat na zgodny z regulaminem ale na przyszłosc prosze juz o stosowanie sie ;) i zapoznanie z regulaminem. Pozwole sobie takze poprawic linki z obrazkami bo cos zle poszło.

 

Jeszcze raz witamy na forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj www.link.jpg

albo dołącz obrazki do posta (opcje zaawansowane, zarządzaj załącznikami)

 

oświetl sceny (lamp + shadows włączone)

popraw teksturę szafki (jeśli ma to być drewno),

i przy szafce przydałoby się jakieś odbicie na szybie

modeling z tego co widać przyzwoity, pokaż siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forum:)

 

siatka glosnika jest troche nie taka. nie znam sie na nazewnictwie wiec przepraszam za uproszczenia. dziura po lewej ma dziwnie wyprofilowana krawedz - tak jakby u gory i na dole bardziej sie zaglebiala a po lewej i prawej mniej - widac to na renderze i na siatce. masz sporo niepotrzebnych vertexow i krzyzojacych sie nie wiem po co lini. pokretlo po prawej u gory ma wedlug mnie nienajlepiej rozwiazana siatke. poszczegolne linie przebiegajace od zewnatrz do wglebienia coraz bardziej sie zaciesniaja. powinienes najpierw zrobic cylinder pokretla potem cutem wyciac czesc pod wglebienie i powinno zadzialac. teraz plaszczyzna pokretla jezeli jest lekko wypukla bedzie najbardziej w okolicach wglebienie a wydaje mi sie ze powinna byc w swoim "centralnym" miejscu.

 

to tyle na poczatek:)

powodzenia w modelowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie, pamiętaj o czapce i rękawiczkach

 

Jakoś nie rozumiem po co to :D ?

 

A co do budzika to siatka może być ale materiały pozostawiają wiele do rzyczenia, ten chrom(chyba tak) to jakiś dziwny jest(dałbyś hdri to by było lepiej mpewnie), za duży gloss chyba, tarcza budzika do poprawy, mało szczegółów na niej, wskazówki wydają mi się za małe

i kolorystyka, on na prawde jest cały taki szary ?

 

Pozdrawiam, Practise make perfect :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewą ręką ale napiszę..:)

 

Monitor lewituje!

Cos śmierdzi mi w tej pracy?... głosnik ...odstaje od pozostałuch modeli.. które sa na bardzo bobrym poziomie jak na taki mały okres dłubania w 3d..

 

dziw podziw...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadery skopane, czego tam gdzie masz okno to jest ściana, i skąd pada to światło w zamkniętym pomieszczeniu :D?

Modele nie są złe, stanowczo za duży czas renderingu przy takiej jakości, i AA skopane ?

Jakies tekstury by się przydały.

Jak już Rudylew napisał brak grawitacji, bódzik i monitor latają sobie :D

 

Keep working

 

Pozdr

Darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Rudylew napisał

 

Darmo --> rudylew z małej piszemy... ok? :D:D:D :P

 

Tak jakoś jak to przeczytałem i zobaczyłem to jakoś pedancko to wyszło.. troche nieładu musi być :D pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności