Skocz do zawartości

2 ciekawe pps y


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hm ja tam bylem no i fakt ze jest to szokujace ale robi wrazenie.. nie jest to kosciól tylko krypta cmentarna nie pamietam czego tak zrobili z samych kosci ale byl jakis wazny powod ku temu... a na deser podam ze jest tam duzy zyrandol (lampa czy jak to by nie nazwac ) który zawiera wszystkie 200 cos kosci ludzkich...ktos mial fantazje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus ,

a co to jest bo nieche mi sie sciagac :) w skrócie.

jest to

nie jest to kosciól tylko krypta cmentarna nie pamietam czego tak zrobili z samych kosci ale byl jakis wazny powod ku temu... a na deser podam ze jest tam duzy zyrandol (lampa czy jak to by nie nazwac ) który zawiera wszystkie 200 cos kosci ludzkich...ktos mial fantazje ..

a reszta na zdięciach. Jak bardzo Ci zależy moge to przereloadować gdzieś.

 

Odnośnie klimaciku sie z kolegami zgodzę , tylko moim zdaniem trochę nie w tą stronę poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pi**u tych kości tam wykożystano:| Ciekawe skąd je wytrzasneli i kto dał im pozwolenie na używanie ludzkich szczątków jako budulca. Może im zalegały i nie mieli co z nimi zrobić;)

btw. Klimat trzyma, a takie klimaty przyczągają dziwnych ludzi i satanistów:) (mowa o tym kolesiu w koszulce Korna- jest jeden taki na którymś zdjęciu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEY VOREK !! , Generalnie dzięki za ciekawostkę. "Cudze chwalicie swego nie znacie" nie sądziłem że takie miejsce istnieje nawet w Polsce. Chyba się kopsnę chociaz do Biskupina ...

 

CzAk1 - lol z tym KORN kolesiem :D.

 

Bądz co bądz dłuugo bym myśłał czy wejść do takiej kaplicy. Dziwnego rodzaju piętno mogła by odznaczyć na mojej psychice :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za uświadomienie mnie jak blisko mam do tak niesamowitego miejsca.

 

Dzięki również za fotosy. Bonerandol jest mocny.

 

Owszem ta kapliczka raczej była warta pokazania i wiem że ppsów jest masa w sieci , ale nie mogę się powstrzymać przed podzieleniem się z Wami tym wypasem >> http://rapidshare.de/files/19640083/lodz-nurkowa.pps.html.

 

Mmmm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności