Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja salon+sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

Siema :)

Ja tradycyjnie z wizualizacją :D Projekt sypialni z salonem w pomieszczeniu z duzyyyyymi oknami ;)

 

3dsmax, VRyj, Photoshop, Google, mrkrzysiek, Bonifatz, hcpiter, Marcin

 

Do rzeczy:

 

Sypialnia:

 

http://www.freewebs.com/luvizmaguu/img/salonsypialnia/08.jpg

__________________

 

http://www.freewebs.com/luvizmaguu/img/salonsypialnia/11.jpg

 

Salon:

 

http://www.freewebs.com/luvizmaguu/img/salonsypialnia/07.jpg

__________________

 

http://www.freewebs.com/luvizmaguu/img/salonsypialnia/09.jpg

 

 

Acha rendery od 45 min do 5h :P (5h leciał ten gdzie luksfery zajmuja 1/4 pikczersa)

 

Z góry dzięki za c&c :)

 

Pozdro pińcet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

salon ładny, za duży noise na TV i pod fotelami

okna nie powinny sie otwierac ?

absolutnie nie podoba mi sie tekstura łóżka - czy to jest zamierzony efekt?

obrazy w sypialni mało ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Sypialnia całkiem miła, nie podoba mi się podłoga gryzie się z „zebrano” fajowe obrazy, oświetlenie te czarne boxy zupełnie nieprzemyślane czyżbyś się zmęczył tom scenom?? Brakuje sporo detali listwy, włącznik światła, lampka jakaś przy oknie jakieś Bugi wyszły, ale ogólnie bardzo miły render, szkoda, że takie małe, a i te poduszki no coment, co do nawiewów ciepłego powietrza to zrobiłeś je na połączeniu dwóch różnych materiałów niespotykana rzecz!A morze się mylę, ale taki tak razi to oko.

Co do salonu to wyszedł lepiej, ale taki tak za mało detali, te tło jakieś nie takie ogólnie powiem tyle umiesz więcej i nie chciało ci się zbytni grzebać nad tą scenką pewnie zmęczenie moralne hehe. Pozdrawiam

 

P.s., ale ci po wytykałem niemiej mi za złe po to w sumie jest te forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek: Dzięki:) Sypialnia miala byc taka "tylko do spania" czyli pokojem najmniej używanym. Dlatego moze az taka asceza tam?

 

pikSar: Okna nie musza się otwierać ;) Jeśli chodzi o cyrkulacje powietrza, to pod oknem jest wentylacja:P Materiał łóżka wygląda tak a nie inaczej bo jest to skóra...tyle ze pod światło idealnie i dlatego taka nedza :/ A w sypialni to nie sa obrazy, to sa płyty alabastrowe, które w nocnym oświetleniu (jeśli uda mi sie takowe zrobić powinny dać fajny efekt :) ) Dzięki :]

 

siwy...: Surowośc wynika z mojego gustu, wiem ze tutaj troche przesadziłem, ale cóz następnym razem :) Luksfery-to też sprawa gustu:) A co do "nieprzemyślany projekt", szczerze to nie zastanawiałem się nad nim długo...zawsze na poczatku narzucam sobie jakieś zadanie (tutaj miało być połaczenie salony z sypialnią aktywnych ludzi). Dlatego moze komunikacja miedzy sypialnia a salonem jest dośc "otwarta", a sama sypilnia minimalistyczna - w sumie troche mało nad tym myślałem..widać za dużo nie wymyśliłem :] Dzięki :)

 

arch515: Zgodze się z niedopasowaniem podłogi, wynika to i z braku pomysłu i z tego ze tą scenke, tworzyłem juz bardzo dawno temu jakies 2 miechy i wczoraj powróciłem a dzisiaj postanowiłem skończyc :) (

 

Jak juz wspomniałem to nie obrazy :)

 

Te czarne boxy to zwykłe lampki, mają w sobie normalne żarówki, mój koncept :P Co do detali - list nie lubię, a właczniki świateł - są na ścianie której nie ma na renderach :)

 

A dlaczego poduszki no comment? Dlatego ze są to modele free?

 

Wentylacja na połaczeniu dwóch róznych materiałów - pewnie dało by się to jakoś rozwiązać - nie znam się na tym :/

 

Dzięki i nie uważam Twojej krytyki za coś złego, szanuje ją :)

 

Koniu_PL: Dzięki :] A co według Ciebie powinna wnieść wizka?

 

.:qba:.: Ustawienia tego materiału Marcin podawał w swim wątku z speed Modelami Mebli, troszke tylko nazmieniałem :) Dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..Tak myślałem, że to nie obrazy:) mają fajny Ala bursztynowy materiał świetnie wyszedł wieczorem by fajnie wyglądało naprawdę materiał super wyszedł. Wiesz robiąc podłogę drewniana (panele tak jak masz) to ciężko by było nie dawać listew były by szpary, bo przecież to podłoga pływająca, która pracuje, co do poduszek to nie, dlatego że są free pot osom model by je wykorzystywać sam wykorzystuje, co prawda głownie z kupnych, ale są kiepskiej jakości nie sadzisz?? Bardziej przyzwoite były jakiś czas temu na evermotion w dziale free. http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=41293 jeśli nie uda ci się ściągnąć to daj mejla to ci wyślę.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515: Ty jakis pijany jestes, czy zawsze tak niezrozumiale piszesz?:P Zobaczymy czy ładnie wyjdzie przy nocnym oświetleniu, ale do tego daleko :) Co do listew, fakt przy parkiecie pownny być:/ Zgadzam się. A poduszki...poduszk isą własnie od Everów:P Dzięki

 

Koniu_PL: Wiesz nie wydaje mi się aby kazdy lubiał okna które są 85cm od podłogi, maja parapety, na parapetach kwiatki, nad kwiatkami firanki z zasłonami na drewnianych karniszach. Nie zeby bylo to coś złego ale każdy ma przeciez swój gust, a to ze staram się przedstawić w swoich wizualizacjach minimalizm (wiem ze mi to nedznie wychodzi) nie musi oznaczać ze każda moja praca taka była. Niektóre na tym forum juz wygasły i uwierz miały kwiatki :P Ale wiesz...wstydze się ich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmo: A ja owszem :) Dzięki :]

 

hkropinski: Raczej podłoga nie pasuje i to ona niszczy cały ład ;) Dzięki :]

 

mintrill: Jesteś pierwszym, któremu podaba się to wnętrze :D Dziękować :) A textury...nic o nich juz mówił nie będe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie salon mimo ze zimny i lampy jakies dziwne. natomiast nawet w sypialni minimalistycznej jakies oswietlenie by sie przydalo oprocz tych czarnych rurek na suficie, bo malo nastrojowe;) i tekstura jakas ''za duza''...za agresywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne luksfery. Render, bo luksferów nienawidzę. ;)

Materiał skóry też fajny. Miejscami fajne światło.

 

Co do reszty...

Luksfery. :D A fe!

Drewno (to pod kątem) nie trzyma proporcji i jakoś wogóle nie pasuje mi do wnętrza.

Momentami za ciemno (np. firanki).

Ta przedziwna ściana za telewizorem jest imo złym pomysłem. Odwraca uwagę od telewizora, a pozytywnych wrażeń estetycznych we mnie nie wzbudza niestety. :(

Pusto, mało finezji w kolorystyce i doborze mebli itp.

 

Trochę smutno na koniec, ale chcę pomóc. :) Tak mi się wydaje.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7gaga: Dzięki, a co do oświetlenia, za alabastre/alabastere/płytami alabastrowymi, są lampy, jak uda mi się opanować SSS to pokażę rendery nocne:) Bedzie slodko :P

 

RA: Czytam wszystkie uwagi p rzyjmuje na siebie i obiecuje o wielki RA ze wraz z nastepnym projektem się poprawię :) A krytyka jak zawsze jest pomocna:) Dzięki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak, bylo o tym alabastrze:) zobaczymy jak to wyjdzie.

nad tekstura drewna sie zastanow, bo jak napisal RA:

''Drewno (to pod kątem) nie trzyma proporcji i jakoś wogóle nie pasuje mi do wnętrza'' - mam takie samo odczucie.nie wiem co za material ma tam byc ale jest dziwny....

ps. po ponownym spojrzeniu na sypialnie mam jeszcze taka uwage co do alabastru/lampy czy jak to nazwac- moze na ktoras sciane sie zdecydowac....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności