Skocz do zawartości

Warcraft The Movie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bo cg jest drogie a live tanie, co widac na zalaczonym obrazku :) na przykladzie zle zrobionej kolczugi :) live kosztuje prenascie minut roboty dla takiego kawalka :) i wyglada dobrze, a na kompie meczyli to diablo dlugo :) a i tak koleczka sa niewazkie :)

 

a tak serio to ciagle szukaja cg artistow do projektu, w dziale karier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że CG nie jest tanie, ale IMHO lepiej by pasowało do cartoonowego feel'u WoW'a

 

Poza tym uważam że CG dojrzało już do pełnego metrażu który nie jest familijną komedią i miałem nadzieję że to właśnie Warcraft pokaże, cóż myliłem się, a szkoda.

 

*FF:AC rulez*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony świetnie, bo świat Warcrafta jest niezwykle rozbudowany i ciekawy.

 

Z drugiej strony o czym miałby być ten film?

Jeśli robią dobry kawałek kina przygodowego jest szansa że będzie dało się to oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. W mojej klasie jest trzech perfidnych metali (a w całej szkole jest ich setka przynajmniej)...w tym jeden satanista który powienien się leczyc...tylko chyba nie przestrzega tego nakazu. Wszyscy grają w jakies takie właśnie różne...:/. To dla tego mi sie kojażą te gierki z satanistami i metalami.

Ale to tylko takie moje dziwne spaczenie. Mój kumpel tez grywa w takie tam różne tego typu RPG'i i strategie począwszy od MUOnline kończąć na Might&Magic i jest zupełnie normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - gdzie masz taka fajna szkole? Ja juz pare lat szukam dobrej szkoly z "metalami" i nie moge znalezc xP

 

Co do Wow'a, to heh... film bedzie fajnyyy. Aa ja - wrocilem znow do gry, znalazlem sobie gildię i again musze czyscic cale MC, blech :P . Szkoda, bo poprzednio, jeszcze zanim przestalem grac, zrobilem wsio do majordomo, a dwa tygodnie pozniej okazalo się, ze zabili ragnarosa :P teraz oczywiscie w BWL siedza i juz mnie nie chcieli :P Ale szczerze mowiac, to, co teraz mam mi pasuje. Sa dobrze zgrani. Wczoraj padl gehennas. W zg niedlugo hakkar...

 

Oj, tak. Chyba nie mam sie z kim dzielic wrazeniami :P

 

Pzdr i zapraszam na maelstroma ;)

http://www.weebls-stuff.com/toons/dugong/

 

Edit: Empeck, ziommmm, masz swieta racje ;) Gief me metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - gdzie masz taka fajna szkole? Ja juz pare lat szukam dobrej szkoly z "metalami" i nie moge znalezc xP

1Lo w Brzegu...tzw. Stary

CzAk1 - tacy z nich sataniści jak z WoW'a RPG :P

A gdzie ja napisałem, że WoW to RPG?

CzAk1 - sory ale Cie wyśmiałem...pomysl nastepnym razem.

Ale z ciebie kumpel:)

 

No sorry, że mam takie uprzedzenia...ale jakbyście chodzili do szkoły gdzie zewsząd otaczali was czarni, na korytarzu witali się z toba na "zig hail", na Boże narodzenie zyczyli wam szybkiej i tragicznej śmierci, a na przerwach puszczano ze szkolnego "radia" havy-hard-super black metal...to tez byście nie lubli metali:/ (to są autentyczne przypadki...żeby nie było, że sobie zmyślam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. W mojej klasie jest trzech perfidnych metali (a w całej szkole jest ich setka przynajmniej)...w tym jeden satanista który powienien się leczyc...tylko chyba nie przestrzega tego nakazu. Wszyscy grają w jakies takie właśnie różne...:/. To dla tego mi sie kojażą te gierki z satanistami i metalami.

 

Haha usmialem sie do lez ;DDDDDD. A co Ty masz do metali xD? Spoko goscie :]

 

[+]

na korytarzu witali się z toba na "zig hail"...

 

Stary, Ty mylisz pojecia - otaczaja Cie neonazisci a nie metale xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARRAHA!

albowiem...

życie...

zamiera...

gdy...

nadchodzi...

SPLENDOR TYSIĄCA SŁOŃC ODBITYCH W OSTRZU MEGO MIECZA!!!!!!!!

ircowe pogaduchy ze znajomymi, czyli 'też mam fajnych kolegów w szkole' :PP

 

----

 

nie każdy koleś ubrany na czarno to od razu pomiot szatana, nie wygląd zewnętrzny, ale zachowanie i to co sobą reprezentuje świadczy o człowieku.

 

 

ps. czekam na film ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha usmialem sie do lez ;DDDDDD. A co Ty masz do metali xD? Spoko goscie :]

Niektórzy oczywiście, a jakże...da się z nimi pogadać, pomogą, doradzą...dadzą lekcję spisać...i zadanie z matmy. Takich też spotakałem...ale inny z kolei czytał obok mnie na lekcji teksty "czemu szatan jest lepszy od Boga"...to już troche przesada.

 

Stary, Ty mylisz pojecia - otaczaja Cie neonazisci a nie metale xD

Nie myle pojęć:) Po prostu w dzisiejszych czasach to wszystko się jakoś tak wymieszało:)...Raczej otaczają mnie metale...z zajawką na neonazistów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - gdzie masz taka fajna szkole? Ja juz pare lat szukam dobrej szkoly z "metalami" i nie moge znalezc xP

no to wbijaj do XIV LO we wrocku :) moze metali nie ma zbyt dużo, ale za to 0 (słownie: zero) ziomali, skejtów, dresów i podobnego syfu :P

 

co do filmu - jesli bedzie przeładowany f/x to chetnie go obejrze. mimo ze nigdy nie grałem w warcrafta i nawet nie wiem jak to wygląda i co biega :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio producenckie Legendary Pictures nabyło prawa do realizacji filmu w oparciu o bestsellerową serię gier firmy Blizzard pt. "Warcraft". Wytwórnia planuje nakręcić superprodukcje fantasy, której akcja osadzona zostanie w świecie zamieszkałym przez ludzi, orki, elfy i inne magiczne stwory doskonale znanym fanom elektronicznej rozgrywki.

 

Seria "Warcraft" zadebiutowała w 1994 roku grą pod tym samym tytułem. Rok później w sklepach pojawiła się jej kontynuacja zatytułowana "Warcraft II: Tides of Darkness" a w 2002 roku swoją premierę miał "Warcraft III: Reign of Chaos".

 

 

 

Dwa lata temu swoją premierę miała kolejna odsłona serii. "World of Warcraft", w który bawi się obecnie ponad 6 milionów ludzi na całym świecie, uważana jest za jedną z najlepszych i najpopularniejszych produkcji z gatunku MMORPG w historii.

 

Producenci już teraz zapowiadają, że film nie będzie ekranizacją żadnej z gier, ale niezależną fabularnie superprodukcją osadzoną w uniwersum "Warcrafta".

 

Do tej pory firma Legendary współfinansowała produkcję dwóch komiksowych hitów Warnera - "Batman - Początek" i "Superman: Powrót".

CzAk1 no własnie:P maja czarne czy białe sznórówki w glanach;>:P

Czarne...(??)

 

no to wbijaj do XIV LO we wrocku :) moze metali nie ma zbyt dużo, ale za to 0 (słownie: zero) ziomali, skejtów, dresów i podobnego syfu :P

 

Dobrze wiedzieć, że są takie szkoły w Polsce...brak dresów- oaza spokoju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że WoW to RPG?

 

No własnie o to chodzi, WoW to nie RPG (to tylko porównanie było ;)), a im z czasem przejdzie, bo żadni z nich sataniści. Zresztą jak człowiek trochę pomyśli logicznie to dojdzie do wniosku że szkoda czasu na to.

 

Poza tym, ja do dzisiaj lubie chodzic na czarno, słucham czasami black'u, mam długie włosy, ale satanista ze mnie żaden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1, spoko - bałem się, że chodzi o coś w stylu "gry-komputerowe-są-złe-bo-są-dziełem-szatana" ;-)

 

Sam przeszedłem okres czarno-metalowy, ale akurat słuchałem tylko muzyki. Zresztą, tak jest do dziś. Ale miałem okazję poznać też "ideowców", tudzież "zaangażowanych" - dla mnie dorabianie ideologii do muzyki może być nawet i zabawne, o ile ma się do tego zdrowy dystans.

 

A dziś się faktycznie wszystko wymieszało jakoś tak... jakieś neopogańskonaziblackmetalowopunkowe udziwnienia... :-D

 

Wracając do tematu - mam nadzieję, że nie spitolą filmu. Już w warcrafcie 3 mi jakoś nie podchodził fakt, że orki zrobiły się inteligentne... najfajniej było w warcrafcie 2 (dwugłowe ogry rulez) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1, spoko - bałem się, że chodzi o coś w stylu "gry-komputerowe-są-złe-bo-są-dziełem-szatana" ;-)

No co ty...aż tak konserwatywny to ja niejestem.

Chyba się troche rozpędziłem w wyrażaniu opini i jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Każdy gra w to co lubi...A jeśli chodzio o metali i innych to poprostu miałem pecha, że trafiłem na tych gorszych:)

 

Btw. cieszcie się, że to nie on zabrał się za ten film:) http://www.filmweb.pl/Uwe,Boll,filmografia,Person,id=81480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności