Skocz do zawartości

Scena 3D: Noc w hotelu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chwile szukałem co mi się tu podoba .. hmm .. firanki. Poduszki świecą .. ta narzutka za sztywna na końcach .. kadr jakiś dziwny .. ale to przejdzie. Widok za oknem mi się nie podoba. Ten stolik krzesełka .. to wygląda jak zdjęcie .. to jest zdjęcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje chociaz jestem kompletnym noobem :)

Oparcie lozka wydaje mi sie pod dziwnym katem nachylone, poduszki troche swiecą, blatu stolika na balkonie nie widac (wiem, ze szklany).

A reszta mnie sie bardzo podoba :)

Przy okazji mam pytanie, jak sie robi taką zawiniętą pościel?? Tez bym tak chciał, a za chiny nie mogę wpaść na pomysł jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oparcie łozka jest ok, tylko ono nie jest prostokątne i dlatego wydaje sie takie dziwne

poduszki wydają sie tez troche za sztywne

horyzont mocno przekrzywiony... :/

nie wiem skad to sie wzielo, ale nad obrazkami są jakies plamy na scianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, jest ładnie i kameralnie - jedynie poduszki twarde i sztywne

Pierwszy rzut oka OK, jak się człowiek uweżmie to można znaleźć niedoróbki ale mi to nie przeszkadza.

Podoba mi sie tez widok za oknem i światło lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekuje za komentarze.

Stolik i krzesła to nie zdjecie,co do poduszek to sam nie wiem, być może wyglądają za sztywno ,oświetlenie (lampka) racja musze je zmienić bo też mi coś nie pasuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościel wypas ..aż mnie ciągnie do łóżka :) oczywiście poduszki za sztywne.

Szafeczka podoba mi się ...(mam taką identyczną).

Krzesło takie pokraczne.. fizycznie zajmowało by zbyt dużą przestrzeń i by miało mały popyt :):D

 

pozdrawiam...(zastrzegam, że na wszystkim się nie znam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne to twoje rendery. Niby szystko ok. Ale wygląda to nijako.

Może powinieneś zmienić ustawqienia o 180 stopni bo jak narazie to każda wizka jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się NIE podoba. Pościel sztywna, poduszki powinny być bardziej miękkie i LEŻEĆ na łóżku a nie na nim stać, bo teraz wyglądają jakby były z gumy i nie mogły się porządnie położyć. Widoczek w oknie jest baaardzo nienajlepszy :) Trochę jak NY. Ale technicznie scenka ładna, podoba mi się wszystko co związane z materiałami i oświetleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te poduszki hmm... latają? :P praca spoko choć strasznie niedopracowana, mało rzeczy se sobą współgra... myśle o oświetleniu. Ale jak wcześniej stwierdzono, firanki super! PoZdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności