Skocz do zawartości

Game Art - Pomocy Przy Texturowaniu !


Nada-Lex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Szukam Osoby która podjeła by się próby otexturowania tego oto modelu do mojej gry :

 

http://img210.imageshack.us/img210/8193/marinsy4tb.jpg

 

Model Ma 1540 Poly, Składa się z 10 meshy na które przypada wspólna texturka 1024x1024 (chyba że ktoś się zmieści na 512x512 - byle by potęga 2)

 

Szukam Ludzi od texturowania na stałe w zespole, jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej piszcie na gg : 2230867 albo tlen [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hej - napisz cos wiecej o tym:

jaki styl to ma - czy fallout'owo brudne czy raczej mangowo czyste?

moze masz koncept z ktorego to bylo modelowane? - duzo pomoze

jak duzy jest ten model - zupelnie inny detal w przypadku malego droida a duzego mecha...

 

ps. ja sie pewnie nie podejme - bo z texturowania to noga jestem (czasu mi z tym schodzi co nie miara) - ale jakies dodatkowe info pewnie pomoze ci w szukaniu pomocy...

 

pscops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha to sie zgadza, mój temat w Animations ( http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=364609#post364609 ) troche tłumaczy na temat tego modelu powyżej. Chociaż sama animacja powstaje na potrzeby gry. (nie ździwnie się nawet jeżeli jej ostateczna wersja będzie w silniku gry - samą animacje robie głównie dla treningu w końcu )

 

ftorek

 

- stylistyka powinna być zadbana ale w żadnym razie nie mangowa, na ekranie model będzie malutki (może 100x150) tak więc texturka może być prosta a wręcz powinna taką być (najważniejsze mapy : diffuse , normal , emmision).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne ... robicie rpg?:]
LOL

napisałeś, że poszukujesz osób do stałej współpracy, chmm... ale o co chodzi dokładniej? trochę jak filip z konopi wyskoczyłeś :) do tego "niedoszłej", kurcze, niby fajnie ale mało zdecydowania z Twojej strony

mimo pozdrawiam i życzę powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R2D2 - wszystko wydaje się być hmmm... bardzo klarowne, jeżeli jakiejś informacji w tym temacie albo temacie animacji nie zauważyłeś, jest odwołanie do kontaktu ze mną - myśle że każdy sobie poradzi ze zdobyciem info :) (tutaj nie będe robił więcej zamieszania niż potrzeba, widać masz inną polityke :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności