Skocz do zawartości

Nowa strona by JA :P


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zrobiłem nową strone ... oczekuje krytyki pozytywnej i negatywnej (byle nie była przesadnie agresywna ;P ) ... strona ma jeszcze braki ... miedzy innymi obszar nad symbolami flag zostanie wypełniony ... itd.

 

 

Już się was boje...

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ee. nawet zgrabna stronka - spoko animacje. troche ten kolor turkusowy gryzie w oczy, te reklamy na gorze troche nie pasuja. moze sprobuj zmienic palete barw, np tlo duzo jasniejsze (jasno niebieskie) a ramka glowna w odcieniu szarosci, albo na odwrot.

Ja osobiscie tez mam zamiar zrobic sobie online portfolio ale chyba zrezygnuje z flasha - zrobie w php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, za wolno się to wszystko animuje, poza tym z typo pojechałeś że aż strach się bać :) Szkoda że nie odszedłeś od tej konwencji i nie poszedłeś w zupełnie inną stronę, cały czas trzymasz się tej monitorowo-okienkowej stylistyki. Czasami warto zrobić coś zupełnie odmiennego, to dobrze działa na kreatywność ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]te reklamy na gorze troche nie pasuja. [...].

 

 

Wina serwera :( - on dodaje ...

 

za dlugi czas wodotryskow, i ten teal color mnie meczy, ale poza tym jest przyzwoicie :)

 

Hunter :P

 

Za te słowa "Huntera" Ci daruje ;)

 

dokładnie, za wolno się to wszystko animuje, poza tym z typo pojechałeś że aż strach się bać :) Szkoda że nie odszedłeś od tej konwencji i nie poszedłeś w zupełnie inną stronę, cały czas trzymasz się tej monitorowo-okienkowej stylistyki. Czasami warto zrobić coś zupełnie odmiennego, to dobrze działa na kreatywność ;]

 

Pozdrawiam

 

 

Widzę, że widziałeś moją poprzednią stronę ... mogłem zaszaleć ... to jest któryś pomysł z listy ... z początku miało być wszystko jakby plamiste ... plamy ... guziki plamy ... wszędzie plamy ... podstrony wczytują się w plamach ... oczywiście plamach farby ... opowiadałem o tym i ktoś mi nagle podał linka do strony gdzie ktoś zrobił prawie tak jak ja chciałem ... to spowodało, że zrezygnowałem ... zdałem sobie też sprawę, że ja lubie taki styl ... nie będe walczył ze sobą :P

 

 

EDIT: AAAaa... Vorek ... nie poznałem Cie przez ten Avatar :) ... no to jak Ty tak piszesz to jest dobrze :)

 

 

no cóż... wogóle mi się czcionnki nie podobają... Ogólem strona o fajnym koncepcie i dobrym wykonaniu ale Grafika nie ta... wykonanie 8 grafika 2...

 

Ogólny zarys grafiki zostać już musi ... jedynie może go edytuje i dodam mu trochę "życia" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za skopanie typo powinni Cie za ziobro powiesic (jak Janosika ;]), grafika tez troszke 'sterylna' - kolor przypomina mi wnetrza szpitali i fartuchy ochronne dla chirurgow :/.

Przejscie pomiedzy poszczegolnymi podstronami ciekawe, ale za wolne.

 

+3/6

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... może faktycznie zmienie kolorystyke ... dodam może jakiś detale czy coś ... no ale nie jest źle ... przynajmniej czytam pozytywy ... poprzednia strona była przez forumowiczów wręcz zbesztana :P ... napewno coś porobie z Galerią ... ona niby taka banalna ... ale jestem z niej bardzo dumny gdyż flash zdalnie dodaje pozycje gdy znajdzie grafikę w odpowiednim folderze i przypisze buttonowi taki AS by prowadził do grafiki - czyli mogę dodawać pozycje nie modyfikując swf'a ... bardzo skupiłem się nad kodem niż nad oprawą co ocenia oglądajacy ... zatem zdecydowanie powinienem coś zrobić ... muszę od Ciebie Knysha wyciągnąć minimum 4 :) ... jak coś zmienie napewno to ogłosze ;) ...

 

 

Edycja: Wszystkie czcionki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kijowo trochę. Wygląda to tak jakbyś chciał się na siłę pochwalić że umiesz flasha.

No a z typografią to fest pojechałeś.

Dodatkowo te raklamy z googla przesuwają stronę poniżej i żeby kożystać z menu trzeba przesuwać stronę.

Ten preloader też mógłby się płunnie ładować a nie skokowo.

 

Taka moja mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno te w menu na dole :p

Dodaj więcej fps'ów, bo takie "skoki" nie wyglądają zbyt dobrze.

I chyba z tym przejściem między stronami przeholowałeś (te kwadraty) bo chyba mi komp przycina podczas tej animacji. I ta biel, moim zdaniem zbyt jaskrawa - daje po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ... krytyka przyjęta :)

 

Co do jaskrawości ... teraz dopiero widzę, że jest jaskrawa :/ ... ja mam bardzo przyciemniony monitor i zapomniałem o tym :( ... zapomniałem, że nie wszyscy mają tak przyciemniony monitor ... ajjj... to na 100% naprawie - niebawem ... dzięki za ta sugestie ... ale gafa :/ ...

 

Lis -> Wygląda jak wygląda ... ale ja się chwalić naprawdę nie muszę ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mam monitor 15 calowy, rozdzialka 1024x768, przerazaja mnie reklamy, a zeby wybrac wersje jezykowa musze zjechac na dol bo po zaladowaniu strony nie widze od razu przyciskow

- czcionka jak dla mnie do wymiany

- flash sie u mnie dusi ale nie bierz do glowy bo mam archaicznego kompa :P

- kolory mie nie pasuja ale to juz indywidualna sprawa kazdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh fuck.......

 

wiesz co.. jeżeli twoja strona to to co jest w Twoim pierwszym poscie pod "LINK" to ja ..... cię... kręcę....

 

bardzo chciałbym Cię niezjeżdzać, ale kurrrde stary... gdzie tu pojęcie o estetyce i wogóle o tym jak strona wygląda..

 

jakieś selednowe kolorki, jakieś wyrąbane pisane czcionki...

stary stary stary !!!

 

jeszcze ta dynamika !!! kurr.. siedzę i patrzę przez 30 sek jakmi się obleśne napisy suną po ekranie...

 

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

zdejmij wszystko... przez rok się poedukuj estetycznie i podejdź do tego od nowa.....

 

sory stary...

 

ale dla pocieszenia: technicznie wygląda całkiem pzyjemie na pierwszy rzut oka. jak to ejst dynamicznie to gratulacje. nic nie mryga. nie widziałem błędów.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności