Skocz do zawartości

Atak z zaskoczenia


kazziu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Chcialem ukazac moment zaskoczenia, strażnik do ostatniej chwili nie slyszy nadlatujacego samolotu stealth,przerażony nie jest wstanie przeładowac broni ;p

Moja pierwsza wieksza pracka ,orgin 2000 x 1500. C & c please

 

atak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe ludzie nie śpią :).Mam pytanko , jaki może być powód tego że nie mogę dołączyć załacznika, za każdym razem wywala mi błąd zarówno gdy chce uploadować z kopa jak i url z serwera ??? Firewall miałem wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak jak MCMiriam zauwarzyl caly obrazek leci na lewa strone,wydaje mi sie ze gdyby samolot byl na prawo a koles na lewo bylo by duzo lepiej, pozatym o ile gosc i podloga sa dosc ostre to samolot i chmury wydaja mi sie lekko zblurowane, na tylnych skrzydlach widac kontur ja bym sie go pozbyl, ale to pewnie jescze poprawisz bo to WIP :) , hmm wydaje mi sie ze tej scenie zrobilo by lepiej to gdyby to wszystko dzialo sie w nocy, dodaj do samolotu jakies lampki ktore by delikatnie swiecily, dodaj jakies dysze do samolotu bo rozumiem ze moze startowac pionowo i wisiec w powietrzu, jakies delikatne rozmycie w powietrzy od silnikow wydaje mi sie zeby sie przydalo, aaa no i tak jak napisales jesli to ma byc samolo stealth to zdecydowanie takie dzialko nie moglo by miec miejsca... no chyba ze by bylo chaowane w kadlubie,popraw i wyostrz refleksy na kadlubie wtedy bedzie lepiej wygladalo(byc moze troche tak jak masz te refleksy na barierkach),porob tam troche wiecej takich smaczkow jak masz na szybie bo bardzo fajnie to wyglada wedlug mnie, ooo i nawet pilot jest :D, ten koles tam cos dziwnie kleczy to znaczy tak jakby jego kolano nie dotykalo ziemi, no i ten karabin jakos tak dziwnie wygiety i on go dziwnie trzyma troche tak jak by sie mial zaraz stopic, posiedz na ta praca jescze troche bo wedlug mnie jest w tej pracy jakis pomysl i szkoda by go bylo zmarnowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche plasko jest, moze warto podkreslic glebie obrazka np. delikatna perspektywa na barierce. chlopek ma troche bledow, tylnia noga bardziej pasuje na przednia. przednia

smiesznie zgieta, do tego stopy jak z betonu (zeby miec dobre podparcie stopa

powinna sie imho ugiac, tez jest do pewnego stopnia elastyczna), dlonie troche za

male. co do karabinu to albo: a) jest w ruchu, co nalezaloby podkreslic b) trzyma go w

takiej pozycji co jest troche dziwne. Brakuje troche konsekwencji i zdecydowania moim

zdaniem, albo barierka sie blyszczy i jest obla jak psie jajca, albo jest nierowna i

powyginana. tak samo samolot, brak mocnego konturu i zdecydowanej kreski, albo z

drugiej strony od ciepla czy tam silnikow znieksztalcony.

 

a w ogole to calkiem ok, ja np ni ch* nie umiem rysowac detali i sadze ze dlugo

jeszcze nie bede umial wiec rispekt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za cenne komentarze, jako całkowicie początkującemu brakuje mi przedewszystkim wyczucia czy kompozycja jest prawidłowa, wlasnie z tą prawą nogą miałem największy problem, chciałem aby była lekko przekrzywiona w bok, musze posiedziec troche nad anatomią. Niektóre niedociągnięcia wynikają pewnie z faktu ze nie robie szkicu tylko od razu blokuje kolorem, tak czy siak chce pozostac przy tym stylu i go polepszyć.

 

Tutaj wstepny szkic do tego rysunku.

 

progres.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim swietny pomysl! Daja rade detale ludka i swiatlocien i refleksy na statku. trzeba usunac kontur statku oczywiscie, moze sprobuj niebo zroznicowac, bo teraz bajkowe takie sie wydaje byc (daj np u gory ciemny niebieski, na horyzoncie bialawy kolor). barierke mozna by wyprostowac i skrecic tylko po lewej, zeby to bylo koliste stanowisko, poprobuj sobie :) I jeszcze, bardzo mi nie lezy poza ludka. nie wiem co inni o tym mysla, ale to wyglada mi na aerobik, moze niech nie kuca i nie patrzy na zegarek.

 

Pracuj nad tym artem, masz potencjal!

 

podmalowalem ci jak ja bym widzial niebo, dodalem tez refleksy nieba na statku i ludku ale te nie wiem czy sa akurat dobre w 100%. mam nadziej ze nie masz nic przeciwko. pozdrawiam! :)

 

aha, reflks nieba na podlodze by tez mogl byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wielkie dzięki szu, twoja domalówka rzeczywiście wiele poprawiła, zarysowała się linia horyzontu i to poniżej można zinterpretować jako taflę morza.

Naprawde konstruktywny komentarz, postaram sie poprawic poze "na zegarek" bo ona większość psuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności