Napisano 28 Sierpień 200321 l Korzystając z techniki, którą wypracowałem w bitwie 2D, zrobiłem wersje wektorową zdjęcia znajomej i jej córeczki. Efekt wydaje mi się ciekawy, więc wrzucam :) w kolorze:
Napisano 28 Sierpień 200321 l no niepowiem ze kreske to ty masz :D a ogolnie ciekawie wyszlo naprawde :) znajoma powinna byz z ciebie dumna :D
Napisano 28 Sierpień 200321 l Stales sie ofiara tej techniki. Fajnie, zdjecie trasujemy, poprawiamy itp., ale jezeli swiatlo jest tragiczne to nie mozesz go powtarzac. Dzidzia wyglada jakby jej szybe do policzka przycisnieto ;) No i tlo, zawsze rob jakies tlo, bo wieje nuda i jest nijakie. To z kolem w tle juz cos daje, ale postacie sa biale. I tak zle, i tak niedobrze;) Popracuj jeszcze nad tym.
Napisano 28 Sierpień 200321 l Autor Drug: To bez trace\'a. Odrysowuję od zera. Z trace\'m nie probowalem, ale mysle ze byloby 3 razy dluzej chcac osiagnac taki uproszczony efekt. Ale masz racje, ze nad korekcją oswietlenia wiele nie pomyślalem.. PS. Popracuje jeszcze, ale chyba faktycznie czas zmienić technikę. Zacząłem testowac Paintera.
Napisano 28 Sierpień 200321 l NIEEE!!! Ani mi sie waz! :) Jestes naprawde jedna z niewielu osob, ktore bawia sie w wektory i nie powinienes tego zostawiac. Chodzilo mi tylko o to, ze przerysowales dokladnie fotke, mimo, ze miala bledy. Zdarza sie. Jak nie zobacze wiecej Twoich wektorow to przyjade do Ciebie i skopie tylek ;)
Napisano 28 Sierpień 200321 l Autor He he :) Zeby oszczedzic cenne czesci mojego ciala, wlasnie zrobilem 5-minutowkę na podstawie zdjecia/reklamy w gazecie. To mial byc avatar, ale nie bedzie. Następne prace będę robił z własnych szkiców, bo ile można..
Napisano 28 Sierpień 200321 l Niezłe. Bardzo podoba mi się Twój styl. Powinieneś to pokazać koleżance ... keep working ...
Napisano 28 Sierpień 200321 l Bardzo mile dla oka, co do pierwszego to zmienil bym jedynie usta dzieciaczka, niewiem moze pozbyl sie obrysu dolnej wargi, a co do drugiego to tez malenki minusik - zgodnosc stylistyki - piers jest obrysowana konturem jednej grubosci, podczas gdy dziecko nie, jedno z dwoch by trzeba bylo wybrac.
Napisano 29 Sierpień 200321 l Autor Tak - Flash :) Na ogole stara wersja 4. Teraz probuje AI, ale pewnie zostane przy flashu bo do edycji krzywych jest chyba najszybszy.
Napisano 29 Sierpień 200321 l Wiem o co Ci chodzi. Pociagniecia za krzywa ma rowniez FreeHand. Dziala identycznie jak we Flashu + masz wieksza kontrole. Bez tego nie daloby sie obrysowywac ;)
Napisano 29 Sierpień 200321 l naprawde niezle... podoba mi sie styl chyba kazdemu zreszta tylko takie zabardzo fleshowe :/ nie lubie takich fleszówek ale w twoim wykonaniu jest to superka pozdrawiam
Napisano 17 Wrzesień 200321 l Autor (zmieniłem z wersji b&w na niebieską) Wersja w pełnym kolorze w speedach :)
Napisano 17 Wrzesień 200321 l No! Coraz lepiej. Puryści będą się czepiać szczególików, takich jak to gdzie tej pani zaczynają się nogi ale niezłe, po prostu niezłe. Ja bym teraz dodał, ze dwa, trzy proste kolory i SUPER
Napisano 17 Wrzesień 200321 l Ponoc nogi sie zaczynaja w d...e, wiec nie bardzo jest sie co czepiac, mnie osobiscie bardziej przekonuje wersja bitmapowa, jest zywsza, szczegolnie wlosy i glowa, ale wektorki tez dobre.
Napisano 6 Październik 200321 l Autor Praca Kooby przypomniala mi o wektorowych oczach zrobionych na potrzeby bannera konkursowego na flashroom.com Nie wchodziłem za bardzo w detale bo mialy malo zajmowac (finalnie 4 kb)
Napisano 7 Październik 200321 l Ładne, szczególnie te zamglenia mie się podobają. Mama nadzieję, że jeszcze coś z tego stylu będziesz tu co jakiś czas rzucał. Pozdrowionka-Powodzonka :):):)
Napisano 5 Listopad 200321 l Autor Zabrałem się za robienie referencji do modelu 3D ręki i wyszedł z rozpędu taki cuś: tu z oryginałem: ..no i jeszcze Alien inspirowany fotkami Tigera1313 (z forum Evermotion). Poniżej link do próbnej animacji oczu. animka
Napisano 13 Listopad 200321 l no tzreba przyznac ze jestes swietny w tym co robisz:) gratulacje, oczy mnie urzekly wrecz i wnoz;P pzdr
Napisano 21 Listopad 200321 l oczy jak najbvardziej...ikne...no może tylko fakt że skopiowałeś tęczówki...jest trochę... zauważalny...ale za to jaki EFEKT.... pozdrawiam.. i czekam na inne części ciała...
Napisano 27 Listopad 200321 l Autor A tu panienka, a właściwie jej górna część póki co. Najpierw zrobiłem szkic ołówkiem na podstawie Playmate Playboya z lipca 1964, potem próbowałem zwektoryzować w Illustratorze, ale jeszcze nie łapie tego programu, więc robię jak zwykle we flashu. szkic:
Napisano 28 Listopad 200321 l Tylko ze pani stoi w bardzo dziwnej pozie:) Specjalnie przeplatles tak prawa noge? Strasznie sztywno wyglada, jak na delikatna i zwiewna modelke. W szkicu bylo wlasnie tak jak trzeba... Aha, pepek jej uciekl za bardzo ;) Generalnie to najlepsza praca jaka do tej pory przedstawiles. Szkoda tylko, ze zawsze tworzysz w kwadracie, a postacie umieszczasz na srodku. Ta praca imho nie jest jeszcze skonczona.:)
Napisano 28 Listopad 200321 l Szkic lepszy indeed. Przez ta wyprostowana noge pani zesztywniała i wygląda jakby ktos jej prawa noge na siłe w lewo sunął. No ale praca sama w sobie jest bardzo łądna, zgadzam sie ze najlepsza jaka do tej pory zrobiles:)
Napisano 28 Listopad 200321 l ja się dowalę do cieniowania :) jest trochę od czapki zrobione - wiem że bardzo ciężko w wektorach zrobić cienie - ale mógłbyś ustalić skąd pada światło - bo na razie pełny haos w tym widzę. alw wielkie gratulacje za cierpliwośc i może znajdzie się w końcu więcej ludzi do wektorów :)
Napisano 28 Listopad 200321 l No i włosy - olałeś zupełnie :) zrobiłeś parę krzywych i dałeś przenikanie (nie wiem jak to się we Flashu nazywa).
Napisano 28 Listopad 200321 l Autor Dzięki :) Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami, szczególnie co do pozy. Myślę, że wyszła taka pokręcona przez feralny układ cieni. Koniecznie całość wrzucę do popawki.
Napisano 29 Listopad 200321 l Heheh - barzdo fajnie ci to wyszło nawet te zniekształcenia dodają kobitce charakteru:D Pozdr Giorgione
Napisano 29 Listopad 200321 l Trzymam wlasnie w rekach styczniowy nr. Computer Arts i tam jest wywiadzik z Javier\'em Joaquin\'em...koles tez w wektorach siedzi :)...powiem ci szczerze ze az tak twoje pracki nie odbiegaja od jego :)...BA! kolorystycznie to mi sie bardziej twoje podobaja :P
Napisano 23 Luty 200421 l Autor Odkopuję mój stary wątek, bo chyba nie ma sensu zaczynać nowego. Kolejna z serii (ostatnie dwie w speedach) nie do końca ubranych niewiast. Flash, Illustrator.
Napisano 23 Luty 200421 l SUPER ale te liternictwo zwlaszcza pod pania mogles sobie odpuscic. :) i jeszcze oczy. zrob cos z nimi bo jak zombie wyglada.
Napisano 23 Luty 200421 l Autor Hehe, podpisać się chciałem i nijak nie było ;) Dzięki akdsn za uwagi. Zatem jeszcze wrzucam wersje z oczami i bez liternictwa. Twarz zmieniłem już w photoshopie.
Napisano 23 Luty 200421 l no teraz bomba ale fryzurka chyba lepsza byla w czesniej, cos te biale kosmyki mi nie pasuja. lubie ten styl. cos jak to: http://www.jason-brooks.com/ http://www.celiacalle.com/ edit: no i zapomnialem dodac ze super ujecie, poza jest git :)
Napisano 24 Luty 200421 l Autor akdsn: dzięki za ciekawe linki, dziwne, ze tam nie trafilem nigdy. Jason-brooks swietnie wykorzystuje prostote i urok wektorów, tylko brac i sie inspirowac. Tiger1313: Tak, ostatnia poza z Drawing Jam na Shaneboard. Więc na razie odstawiam nagie panienki :) Poza tym, że z tą się jeszcze pobawię, \"wygładzę\" i przerobię na styl podobny do poprzedniej. Poprzednią zresztą już właściwie poprawiłem, więc wkrótce wrzucę obie.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto