Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Golfy do Golf Cup of Poland


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i znów sam odświeżam ten wątek :( no ja już skończyłem chyba, w limicie się zmieściłem 24k trisów z kołami, wnętrzem, elementami zawieszenia i prowizorycznym silnikiem, tak na szybko wyrenderowałem, (wrzuciłem do scenki robionej dla jednego z poprzednich modeli) co prawda z grą ma to niewiele wspólnego, ale chciałem zobaczyć jak wyjdzie :D materiały są jakie są ale się nie bawiłem w żadne ustawienia, mam w głowie jeszcze do niego scenke, wraz z którą być może trafi do finishów:)

 

ps. część tekstur dzięki uprzejmości Wichura (m.in deski rozdzielczej)

 

tadam :p VW Golf A59

golfmk3_render_2.jpg

golfmk3_render_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajniutko troche mnie niepokoją lampy, moze nieco pewne drobiazgi ale to sobie omówimy przy okazji na gg, swietnie chciałbym byc tak zaawansowanym z torem :/ eh a to nie predko aaaaaaaAAAaaaaaaaaa wrzesień tuż tuz czuje że dyplom wypadnie na marzec eh ale mniejsza o to.

OK to trzeba będzie powaznie zabrac sie za konwertowanie i shaderki pod dx zastanawiam sie nad :

a) adaptacja pewnych z gry flat out bo sa dobre i są na wierzchu

b) przestudiowaniem ich i na bazie zrobieniem własnych ale obawiam sie że w tym tempie doxnie dyplom o kolejny rok

Póki co A59 mozemy uznac za gotowy i to akuracik jest symaptyczna wiadomość. Znów po 2 nad ranem a ja nie spię to jest zła. wrócimy do tematu jutro znaczy dzis ale póxniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK chodzi mi po głowie to że ta szpara przed drzwiami cosik jest za wązka, lampy em moze sam sie tym zajmę, na górze zdaje sie sa wloty, a nie jakieś kikuty, no taka tam kosmetyka na 20 min robota.

A mature rób koniecznie szczególnie jak chcesz sie póxniej użerać z dyplomem jak ja ;)

nie mam teraz czasu na szperanie za fotkami zeby porównywać ale to tyle co napisałem z tego co gdzies tam pamiętam. Wieczorkiem bede konkretniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nie nie skrzywdzisz mnie:p miałem kłopoty ze złapaniem proporcji (modelowałem ze zdjęć) za wąski nie jest, tylko góra za bardzo jest pod skosem do środka i przez to dach jest zbyt wąski, może modyfikatorem FDD go poprawie, jak mi sie nie uda to już zostawie tak jak jest

-to między nadkolem a drzwiami to jest celowe, tam jest taki hmm "wylot" powietrza który powstał przez poszerzenie nadkola (rzeczywiście za wąske to jest)

-też zastanawiałem się czy tam na górze nie powino być wlotów, miałem niestety tylko zdjęcie z tyłu tego spojlera

-na zdrzaku tylnim faktycznie zapomniałem dać chamfera

-co jest z lampami nie tak? one są wymodelowane w środku

tu referki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności