Skocz do zawartości

Wybór kierunku.pomocy!!


Patryska1991

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rysunek jest bardzo ważny. Z drugiej strony jednak profil mat-fiz będzie bardzo pomocny. W zawodzie fizyka się nie przydaje, gdyż wszystko jest w odpowiednich tablicach jednakże na studiach z przedmiotami się spotkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że jakiś mat fiz - ewentualnie coś z historią (moja dziewczyna studiuje historie i wyobraźcie sobie jak zajebiście mieć feedback historyczny ucząc się historii architektury i sztuki).

 

Plastyk nie ejst dobrym pomysłem, bo tamten rysunek jest trochę inny niż architektoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj się, fizyki do głowy nie bierz, dużo rysuj dla przyjemnosci i korzystaj z młodości. A co do wyboru liceum to tak naprawde najwięcej może ci dać dobre technikum budowlane lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie chyba na mat-fiz wybiore, bo w mojej okolicy nie ma plastyczne liceum ani cos w tym stylu.Musialabym sie do Lublina przeprowadzic jak juz.Slyszalam ze wlasnie dobrze jest pojsc na mat-fiz a w 2 lub 3 klasie na warsztaty i to najlepiej do kogos z "nazwiskiem",ktore sie liczy i to do Lublina jezeli chcialabym tam studiowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie chyba na mat-fiz wybiore, bo w mojej okolicy nie ma plastyczne liceum ani cos w tym stylu.Musialabym sie do Lublina przeprowadzic jak juz.Slyszalam ze wlasnie dobrze jest pojsc na mat-fiz a w 2 lub 3 klasie na warsztaty i to najlepiej do kogos z "nazwiskiem",ktore sie liczy i to do Lublina jezeli chcialabym tam studiowac

obawiam się że musisz planować studia w innym mieście. więcaj na: http://izbaarchitektow.pl/inne/pokaz.php?id=371&bs=1

 

Politechnika Lubelska - Okręgowa Izba Architektów dopuszcza do egzaminu po zakończeniu pełnego cyklu studiów - NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...fajnie...ja się wybieram do Lublina :/

 

Co dokładnie oznacza to ze cos tam ta Izba Architektów nie dopuszcza do egzaminu? Jak tam sa same studia inżynierskie, nawet nie miał bym mgr po tym, wiec i tak musiał bym gdzieś indziej zrobić magisterke...jest taka możliwosć? Ze koncze inz na pol Lubelskiej robie mgr w Krakowie np noi i ta śmieszna Izba mnie dopuszcza do tego egzaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, 4 lata jak krew w piach. I co potem jak sierota szukać uczelni która pozwoli magistra zrobić? Czasy kiedy inżynier był panem minęły. Moim zdaniem nie warte zachodu. Czemu akurt Lublin, tyle jest fajnych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z mat-fiz. Na architekturze tylko troche matmy (1 semestr) i mechaniki (2 semestry). w porównaniu z np. budownictwem to te dwa przedmioty to "pikuś", nie trzeba do tego profilu mat-fiz. Rysunek to podstawa. Pisze to na przykładzie Politechniki Śląskiej, ale chyba wszedzie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wiem ze na arch najlepszy jest mat-fiz bo to jednak jest pollitechnika.matma jest potrzebna.pozniej na 2 lata na rysunek i oczywiscie ogladanie gazet, ksiazek...z tego co wiem to w lublinie kierunek arch jest dopiero od 2 lat.ale gdzie chcesz isc to juz zalezy od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jesteś "skazana" na emigrację. Jak chcesz dostać "wycisk" zapraszamy do Gliwic ;)

hehe wycisk??a na ktorym ty jestes roku ze tak sie zapytam :D

ja polecam do krakowa a czemu? zyjesz w miescie zabytkow i imprez uczysz sie chodzac po miescie .. o oprocz tego jako jedyna uczelnia w polsce PK ma

Wydział Architektury PK posiada od roku 2000 do roku akad. 2004/05 akredytację Royal Institute of British Architects. Absolwenci otrzymują, oprócz dyplomu ukończenia studiów, dyplom potwierdzający w/w akredytację. Obecnie Wydział podjął starania o przedłużenie akredytacji RIBA na lata 2005 – 2010.

http://riad.usk.pk.edu.pl/~a-0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam...ja sie nie boję, najwyzej ministrem budownictwa zostanie jak skonczy studia :]

 

(ot: podobno najwiekszym problemem Alberta Speera jak juz siedział w ciupie była ergonomia a dokładniej mozliwość włączenia swiatła gdy leżał na łóżku :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności