Skocz do zawartości

Scena 3D: sypialnia BRW


Gość George82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiesz myśle ze jest w tym pokoju za jasno, nie widac w ogóle cieni. Nie wiem jak Ty to zrobiłęś ale chyba tak jak lilowy napisal, za mocny skylight. Postaraj sie zredukowac troche ta jasnosc, powinno pomóc. Acha pokaz ustawienia to coś poradzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko w porządku, ale tak jak poprzednicy, gdzie są cienie, dlaczego poduszki leżą na kancie (dobra na kanape, ale nie na łóżko), jak na mnie za dużo "fristafu" a za mało własnego wkładu i pracy...

PS. Czym renderujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

A wiec spojnie...;) Z fristafu sa tylko poduszki i ten badyl na komodzie... http://www.evermotion.org skylighta nie ma zadnego, jest 3xVraylight + Direct; przejaskrawienie moglo wyjsc przez "color mapping", gdyz dalem dark mltp na 2.0...

 

SIWY: Wiem wlasnie, kolory nie takie mialy byc... Drewno w viewporcie bylo prawie czarne...:/ Zmienie to, zapodam wyzszego reflecta na podloge i mam nadzieje, ze sie w miare spodoba... (ale to jutro...:))

 

streaker: Vray Adv. 1.47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

lilowy: Chcialem zrobic dywan, ale poleglem na VrayDisplacement... Macie na to jakis patent? nigdzie nie moge znalezc fajnej mapki i nie wiem, czy budowac go z plane'a, box'a, czy chamferbox'a...

 

DesignStudio: http://www.evermotion.org Z tej strony mam poduszki, badyla na komodzie i tex obrazkow nad lozkiem. Reszta to moja sprawka....;]

Ta "szklaneczka" ;] to jest ikeowska lampka nocna... (przynajmniej za takowa miala uchodzic...;])

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Zmieniłem teksturke podlogi, mam nadzieje, ze jest lepiej...

 

poretuszu29oc.png

 

Wiecej juz poprawiac nie bede, poniewaz to mialo byc finished...;] i nie chce mi sie juz na ta scene patrzec... Dzieki za krytyke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności