Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Galant


longer86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! już kiedyś próbowałem tu swoich sił, ale wyszło jak wyszło, brak czasu i umiejętności skutecznie zniechęciły mnie do dalszego modelowania (nissan 300zx). Ale po roku znów mi się zebrało i mam nadzieję, że uda mi się dokończyć aktualną pracę... jako że to mój drugi model (pierwszy nie ukończony) nie idzie mi to zbyt szybko ale postaram się... a zatem umieszczam mierne pocżatki mojej pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprawie ten edge ale chyba nie dzisiaj... heh te mistrzostwa...

E tam mistrzostwa! [za cztery lata beda nastepne, nie uciekna:P] Zreszta nie spodziewasz sie chyba jakiejs rewelacji po naszej reprezentacji? Tylko sie wkurzysz i stwierdzisz, ze zmarnowales 2h:D Hih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwa swoją drogą nasi nie zaskoczą ale okazja do posiedzenia z kumplami itepe. co do modelu to mój drugi(samochód) a 3 model próbowałem zrobić gitare yamahe gsv300 ale przepadła przy formacie, a szkoda a pierwsza fura no cóż nissan 300zx poddałem sie po zrobieniu nadwozia, kiedy miałem to wszyko pociąć na elementy i dodawac szczegóły... teraz wróciłuy chęci na sprawdzenie własnych możłiwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale przepadła przy formacie...

To najczesciej slyszany powod czemu sie nie ukonczylo tego co sie robilo:/ Czyzby naprawde virusy-świrusy opanowaly nasz swiat? Czy poprostu nie chcialo sie dokonczyc tego co sie zaczelo?:)

Tak jak mowilem - stracone 2h:) Wiec zabieraj sie do roboty! Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba dociagniesz do konca? Mozesz robic tak, ze kazda czesc(maske, nadkole itd) detach'ujesz i ukrywasz. No ciezko z tym sprzetem:/ I nie stosuj meshsmooth'a, ale turbosmooth'a - odciazy ci to troche kompa (jesli masz turbosmooth'a - nie wiem jaka wersje maxa masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności