Skocz do zawartości

Model 3D: AVON Bluerush


Rekomendowane odpowiedzi

Oto taki szybki model wody po goleniu AVON Bluerush. Model 3ds max8, render Vray. Wszystkie materiały to VrayMtl, oświetlenie 1x omni (3ds max) oraz 2x plane z selfilumination na 60 dla lekkiego rozświetlenia cieni. Na koniec lekkie poprawki w PS. Pragne zaznaczyć że to moja pierwsza i jedyna dotąd praca robiona w vrayu. Prosze o wyroumiałość:)

Oto link do pełnej rozdzielczości 1600x1200:

http://img208.imageshack.us/my.php?image=bluerush5pi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Już sie tłumaczę...:) Kaustyka wiem że denna ale to taki szybki renderek był właściwie bez prób wstepnych. Materiał nakrętki to sprawa gustu chyba. Mi sie podoba. Co do mroczności to taki był plan. Chcialem zdecydowanie ciemne otoczenie bo białe otoczenie już mnie meczy. Dzięki za komentarz. przypominam tylko że to mój pierwszy kontakt z vrayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapeć straszny wyszedł.

Taki poprostu wyrenderowany model, też nie najlepszy. nic więcej.

0 jakiejś kompozycji.

0 przemyślenia.

 

Do speedów jak najbardziej. Ale do Galeria 3D (Finished Works 3D) Absolutnie.

0/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, IMO koledzy mają rację, model w zasadzie ok, ma być prosty i jest, ale oświetlenie bardzo mało wyraźne, kompozycja z tym urywającym się planem i czarnym tłem zdecydowanie do zmiany, to wszystko sprawia że praca wygląda strasznie prymitywnie, i chyba nic oprócz exkluzywnego denaturatu byś z taka prezentacją nie sprzedał. Moja sugestia: Nie daj się zjechać takim jak ja, co Cię krytykują, pokarz że potrafisz, przerzuć do vipa prackę i do dzieła! Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności