Jump to content

Model 3D: AVON Bluerush


Recommended Posts

Oto taki szybki model wody po goleniu AVON Bluerush. Model 3ds max8, render Vray. Wszystkie materiały to VrayMtl, oświetlenie 1x omni (3ds max) oraz 2x plane z selfilumination na 60 dla lekkiego rozświetlenia cieni. Na koniec lekkie poprawki w PS. Pragne zaznaczyć że to moja pierwsza i jedyna dotąd praca robiona w vrayu. Prosze o wyroumiałość:)

Oto link do pełnej rozdzielczości 1600x1200:

http://img208.imageshack.us/my.php?image=bluerush5pi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Już sie tłumaczę...:) Kaustyka wiem że denna ale to taki szybki renderek był właściwie bez prób wstepnych. Materiał nakrętki to sprawa gustu chyba. Mi sie podoba. Co do mroczności to taki był plan. Chcialem zdecydowanie ciemne otoczenie bo białe otoczenie już mnie meczy. Dzięki za komentarz. przypominam tylko że to mój pierwszy kontakt z vrayem.

Link to comment
Share on other sites

Kapeć straszny wyszedł.

Taki poprostu wyrenderowany model, też nie najlepszy. nic więcej.

0 jakiejś kompozycji.

0 przemyślenia.

 

Do speedów jak najbardziej. Ale do Galeria 3D (Finished Works 3D) Absolutnie.

0/10

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem może jestem nienormalny ale mi się podoba :D. Można by w tym sprzedawać luxusowy denaturat dla bardziej zamożnych żulików. Tylko co to za światło się tak wije na dole? Potraktowałeś ten plyn jakimś laserem?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, IMO koledzy mają rację, model w zasadzie ok, ma być prosty i jest, ale oświetlenie bardzo mało wyraźne, kompozycja z tym urywającym się planem i czarnym tłem zdecydowanie do zmiany, to wszystko sprawia że praca wygląda strasznie prymitywnie, i chyba nic oprócz exkluzywnego denaturatu byś z taka prezentacją nie sprzedał. Moja sugestia: Nie daj się zjechać takim jak ja, co Cię krytykują, pokarz że potrafisz, przerzuć do vipa prackę i do dzieła! Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy