Skocz do zawartości

Model 3D: kroliczor


mt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wiec krolik jest kompletnie beznadziejny, a pisze tu tylko dlatego, ze mnie dzis caly dzien meczyles zebym w koncu cos tu napisal i pochwalil te pol roku ciezkiej pracy nad modelowaniem, teksturowaniem i renderowaniem tego krolika.

 

A teraz na serio:

No wiec krolik jest kompletnie beznadziejny...

 

A, nie to juz bylo, teraz na serio na prawde:

Krolik wyglada fajnie, jak na tryb pracy, to nawet bardzo fajnie. Futerko mimo wszystko wyszlo ok, moze faktycznie brakuje speculara na baterii, ale dopiero jak KLICEK o tym na pisal, to zwrocilem uwage. Z wad Twojego krolika: nie jest czarny i nie da sie z niego zrobic pasztetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim:)

KLICEK - racja, az dziwne ze wczesniej nie zwrocilem na to uwagi..

JohnZi - to tylko obiekt (zreszta ze specjalnym przeznaczeniem) tla nie bylo i nie bedzie;)

Master - ano fakt, nie bylo odplamiacza w sklepie;)

Tomuś - prawde powiedziawszy to miala byc filizanka, ale cos mi nie do konca wyszlo...

Chalek - wiem ze go nie lubisz;) ja tez;) wlasnie gotuje wersje specjalnie dla Ciebie;)

 

jeszcze raz dzieki za komentarze:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nowa Pani na forum debiutujaca w moim watku - chyba powinienem sie czuc zaszczycony. to lepsiejsze niz rekomendacja;)

miulka - dzieki:)

mintrill - to futro to byl koszmar wiec i tak to co udalo sie uzyskac przekroczylo moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Panie Sefer - Pan jeszcze na ksiedza zorro wolal, 3dstudio bylo slowem z jezyka wyrazow obcych, a wizualizacje to znal tylko z winampa gdy to powstawalo, nie byl Pan bezposrednim swiadkiem katuszy. W takim przypadku wiadomym by Panu bylo iz kolory byly brane z barrdzo konkretnej specyfikacji.. a ze wyglada jak prosiak to juz nie moja brocha:P ale fajnie tanczyl, ne?:P

pokaz lepiej swoja lazienke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan jeszcze na ksiedza zorro wolal, 3dstudio bylo slowem z jezyka wyrazow obcych, a wizualizacje to znal tylko z winampa gdy to powstawalo

lol :D

 

królik niezły, ale mógłby coś innego robić niż tylko leiceć sobie. imo coś w tym stylu:

 

http://www.mentalimages.com/4_5_special_features/images/big/divine/divine-1.jpg

 

dodało by mu uroku ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie style.... Na łapce to futerko jest za ładnie uczesane, daj mu lekkiego noisa u podstawy po calości i będzie już lepiej.

O baterii juz grube tomy napisano, wiec dodam tylko od siebie, ze speculara brakuje.

 

Możesz wrzucić to potem do Shopa, nalożyć filtr "chief's eye" i zobaczysz jaki pasztet z tego wyjdzie. Coś akurat dla Chalka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności