Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A6 2004-2006


xyrion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po w sumie długiej przerwie...ostatnio zacząłem znowu przeglądać waszą pracę i po maturze natchnęło mnie żeby zacząć dalej działać twórczo....chociaż nie wiem czy to jest twórczo bo w sumie działam na blueprintach....a nie chce mi się szukać na wikipedii jaka jest definicja twórczości ...w każdym razie od jakiegoś czasu w wolnym czasie buduje niunię a6 z roku 2004-06. Wrzucę pare fotek i siatek i jednocześnie proszę jakby ktoś miał zastrzeżenia walił konkretnie co i jak albo jakby były potrzebne jakieś zbliżenia czegokolwiek.

 

024.jpg

 

025.jpg

 

026.jpg

 

027.jpg

 

028.jpg

 

029.jpg

 

030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie podoba :) Widac ze dbasz o detale. Nie ma tu zadnego "kislu" tylko ladnne, wyrazne kontury, czyste zgiecia, proste blahy... czasami tylko w oczy rzucaja sie male bugi jak powiedzmy na koncu bocznej szybt... tam widac ze cos champfer 'nie wyrobil'. Jest jednak bardzo ladnie i czekamy na wiecej.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość isri

Witam,

wlasnie pracuje nad swoim pierwszym modelem - Audi Quattro. W sumie chcialem sie pochwalic ale jak czesc forumowiczow w tym modelu widzi defekty to chyba dam sobie spokoj ;)

Mi sie bardzo podoba model :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość isri

Witam,

fakt spozniony ale 3dmaxa uruchomilem kilka razy a dzis pierwszy raz tu trafilem i tak na oko sprawdzam jak bardziej obeznani w temacie pracuja ;)

zawsze lepiej pozno niz wcale :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość isri
wy w ogóle czytacie, czy tylko patrzycie na obrazki? :/
Witam, nie wiem czy to o mnie chodzi ;) napisalem ze wymieniane byly bledy, choc sam nie widze takowych, wiec nie tylko ogladam obrazki ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isri, ferni a nie przyszło Wam do głowy że skoro "właściciel" wątku nie wstawia tutaj nic od pół roku to prawdopodobnie porzucił ten projekt, albo wstrzymał na dłuższą chwilę. Nie ma co go w takim razie wystawiać na górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isri, ferni "właściciel" wątku nie wstawia tutaj nic od pół roku to prawdopodobnie porzucił ten projekt, albo wstrzymał na dłuższą chwilę. Nie ma co go w takim razie wystawiać na górę.

 

Wstrzymał projekt, ze względu na brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności