Skocz do zawartości

Model 3D: KOSTKA LODU..


Bercik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tu nie chodzi o imageshack tylko o stosunek kostki do calego obrazu... ty masz tak ze kostka jest na srodku i na okolo tona niebieskiego a powinno byc na srodku kostka i na okolo minimum niebieskiego, zmiana serwra nic ci nie pomoze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o imageshack tylko o stosunek kostki do calego obrazu... ty masz tak ze kostka jest na srodku i na okolo tona niebieskiego a powinno byc na srodku kostka i na okolo minimum niebieskiego, zmiana serwra nic ci nie pomoze ;]

 

no, już wiem o co chodzi :) ale nie bede zmieniał bo za długo mi sie renderuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przepraszam :PP nie wiedziałem ze nie mozna :p

nie chodzi o to, że nie można! po prostu to głupie. to tak jakbyś do oceny oddał zerżnięte od kogoś wypracowanie.

jeśli mam być szczery to nawet nie wysiliłeś się, żeby zmienić COKOLWIEK w tej scenie. żebyś jeszcze chociaż zmienił scenkę: dodał szklankę z wodą, nawet jakąs tex na podłoże czy AreaShadows to jeszcze bym to w miarę zrozumiał.

ale pokazywanie pracki prosto z tutoriala? i to zrobionej niewłaściwie!

 

mintrill: http://www.max3d.pl/tut.php?id=273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowcow...

widze, ze Bercik ma wszystkie inne pracki na takim poziomie...

na pewno to poczatki, ale proponuje mu zeby zajzal sobie do wipa chociazby

niech przegladnie sobie prace innych uzytkownikow, to moze zczai, o co chodzi w zabawie maxem...

 

nie goncie chlopca, za niewiedze, przeciez wszyscy zaczynalismy ( albo zaczynamy ;)

a na pewno uczymy sie ciagle i wciaz...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kiedys ktos powiedział, ze dojdzie do tego, iz na forum bedą wystawiane same boxy, teapoty itp w finishach. No i co, długo musielismy na to czekać, w dodatku nie w finish`u a wip`ie. sorry ale lepsze rzeczy widziałem speedzie. ! Pisze to nie po to oczywiscie aby kogoś obrazać, wyśmiewać, lekceważyć, lub co gorsze zniechęcić do grafiki ! pisze po to aby wkońcu to dotarło do kogoś !

p.s a nie ładniej wyglądało by to w speedzie, swoją drogą?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos powiedział, ze dojdzie do tego, iz na forum bedą wystawiane same boxy, teapoty itp w finishach

 

chyba ja o ile dobrze pamiętam :]

 

[++]

chyba w "Zielonym Kogucie" o ile dobrze pamiętam. taka kwestia na każdym zlocie jest poruszana :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha tez skorzystalem z tego toturiala swietnie wporwadza niewtajemnieczonych jeszcze podoba mi sie ten efekt z mgla na tej kostce mi tez dlugo sie renderowalo, chetnie to wykorzystam do jakies wiekszej pracy np. figura z lodu hmm ale narazie nie mam za duzo wolnego czasu zeby posiedziec dluzej na maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności