Skocz do zawartości

Scena 3D: cichociemni


Rekomendowane odpowiedzi

„[...]1. Zatwierdzam Znak Spadochronowy w kształcie spadającego do walki orła. Na obczyźnie, gdzie myśli wszystkich Polaków biegną ustawicznie do chwili powrotu -a obraz jego różnie wyrażany przybiera kształty- ma to sens szczególny. Wojsko Polskie widzi swój powrót w walce, poświęceniu i chwale.

Chcemy, by orły naszych sztandarów zwycięsko spadały na wroga, zanim spoczną na swej oswobodzonej ziemi.[…]

 

Naczelny Wódz

(-)Sikorski

Gen. Broni”

 

Muszę przyznać, że ilekroć czytam ten tekst tyle razy dostaję dreszczy. Projekt został wykonany przez Mariana Walentynowicza. Więcej informacji pod tym linkiem: http://cichociemni.ovh.org/znak.html . A oto moja interpretacja 3D:

 

cc20zd.jpg

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mintril: pióra modelowane.

Tomuś: Dzięki!

XaoC: Dzięki. Fakt scena stoi trochę w miejscu, sprawdzam właśnie jak wygląda z motion blur.

PAINbringer: Nie, kolor tła to nie przypadek, a zamiar. Wziąłem to z legendy o założeniu Gniezna. Orzeł jest biało-czerwony, lub - jeśli wolisz - biało-różowy… Ale żeby być konsekwentny jestem ciekaw jak byś skomponował tą scenę. Oczywiście nie twierdze, że nie da się tego zrobić lepiej. Tylko powiedz jak. Zostawiłem trochę powietrza przed orłem, czyli tam gdzie leci. Jasna plama na horyzoncie znajduje się mniej-więcej na przecięciu się linii powstałej z górnej części skrzydeł i linii grzbietu, gdzie z resztą wiodą snopy światła. Plama ta równoważy jednocześnie obrazek, gdzie po prawej przeważa obiekt. Zgadzam się z tą dynamiką. Pióra – być może, ja tylko podkreślę, że mi się podobają. No sorry za ton wypowiedzi, ale 1sze zdanie na mnie tak podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności