Skocz do zawartości

Szkice różne - Update 27.08.06


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle wrzuciłbym to do speed painting... ale zebrało się trochę rzeczy, których (przynajmniej w większości) nie pokazywałem... pozatym są to szkice, a topic speed painting pierwotnie był przeznaczony do ćwiczeń z kolorem... tak więc wrzucam je tu oczekując jakiś opinii na ich temat ;) (czego we wcześniej wymienionym topicu pewnie bym nie uzyskał).

 

Pozdrawiam

 

sketch45sg.jpg

 

sketch10xj.jpg

 

sketch27zu.jpg

 

sketch39mu.jpg

 

shch13vf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie te informacje wydają mi się zbędne, ale się podziele ;) Wiek 18 lat (18,5 :P) ... a co do tego drugiego... to bym nie nazwał to "ćwiczeniem rysunku" :P... najłatwiej byłoby napisać, że rysuje odkąd pamiętam, ale generalnie w nasilonej ilości to od jakiś 4 lat.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

 

character1yp9.jpg

 

W sumie mogłem skorzystać z jakiś referek, ale tego nie zrobiłem - przez co teraz wydaje mi się, że nie wszystko jest ok z anatomią, no ale cóż... sam z dystansem będę mógł do tego podejśćdopiero za pare dni ;] - narazie czekam na waszą krytykę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całikiem:) anatomia żeczywiście momentami kuleje, ale to do naprawienia. Najbardziej przypadł mi do gustu potworek z rozdziabioną paszczą, i łeb potworka przypominającego lwa, reszta niekoniecznie.

W większości rysunków brakuje mi dominanty która ustawaiała by jakoś obiekt w przesztrzeni, albo jest ona wszędzie (chłopiec w jednym bucie) albo niema jej wogóle (twarze).

U dziewczynki jest podobny problem światło pada z prawej strony, a przy głowie cień jest wszędzie:p obrazek traci wtedy na 3D.

dajesz dajesz:) czekam na więcej szkicyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze bardzo fajne, myśle że dobrze by było zaczernić ten prostoka w tle, wtedy twarz tego golema bardziej by przyciaga wzrok:)

co do drógiego to tak jak napisałęś, troszkę światło niekonsekwentne i kaptór za mały, przezco głowa sprawia wrażenie jakby miała ściętą potylie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności