Skocz do zawartości

(VIP) Wieżyczka - defence/gun


piko84

Rekomendowane odpowiedzi

wiezyczka1.jpg

wiezyczka2.jpg

 

Ok tak więc mały opisik: wieżyczka strażnicza bez możliwości poruszania, bez potrzeby sterowania przez człowieka. Limit 1500 poly. Zostało jakieś 500 do wykorzystania. I tu moje pytanie co proponujecie dorzucić, nie mówię tu o tex, ale co by tu dodać żeby to upiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no suabo troche - napisz cos o tym - czy to strzela projectilsami czy moze jakimis innymi energiami?? jesli pociskami - to troche dziwnie w jednym takim dziale rozne kalibry...

 

moze dorzuc jakis skrzynie z pociskami (do tego jakies ladownice - pasy transmisyjne) takie pierdoly, jakies blachy ochronne (wiem ze tam nie ma czlowieka ale wlasnie naprzyklad amunicje trzeba chronic... - bo jak nie to jeden dobrze wymierzony strzal i z tego patentu zostaja wioory... :)

 

nie ma mozliwosci obrotu w poziomie - troche dziwne...

 

co to okragle na przodzie (mam wrazenie ze jakis sensor?? - jesli tak to przydaloby sie go jakos moze oslonic)

 

te reflekroty na szczycie goorze nie pasuja

 

'stopa' jest fajna - ale im bardziej w goore tym suabiej...

 

pozdoaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ladnie tylko bez sensu, ma za malo stopni swobody (nie kreci sie znaczy jak ftorek napisal), daj jej wiekszy tylek w wiezy (dziala to nei same lufy, tam musi byc cos jeszcze, daj obrotnice pod podstawa i rozbuduj ja mocno (zeby wygladalo na ciezka),

 

a jak masz wiecej takich i sie nudzisz to daj znac na gg, sa hobbysci ktorym takich nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci obrotu w poziomie - troche dziwne...

 

co to okragle na przodzie (mam wrazenie ze jakis sensor?? - jesli tak to przydaloby sie go jakos moze oslonic)

pozdoaiam

obrót w poziomie odbywa się nad tym okrągłym (dużym oslepiającym reflektorem), czyli obracają się tylko same działka.

 

Pomysł z amunicją już właśnie robię, ale zastanawiam się co zrobić z tym trymaniem tych działek, żeby to jakoś lepiej wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, kurt, ale to bez osoby sterujacej mialo byc :P

noo zaiste sporo do roboty, a jesli chodzi o pomysly to poadlo ich juz tu pelno:

1-daj jej wiekszy tylek w wiezy (dziala to nei same lufy, tam musi byc cos jeszcze, daj obrotnice pod podstawa i rozbuduj ja mocno (zeby wygladalo na ciezka),

2-moze dorzuc jakis skrzynie z pociskami (do tego jakies ladownice - pasy transmisyjne) takie pierdoly, jakies blachy ochronne (wiem ze tam nie ma czlowieka ale wlasnie naprzyklad amunicje trzeba chronic... - bo jak nie to jeden dobrze wymierzony strzal i z tego patentu zostaja wioory... :)

3-WAZNE:

- napisz cos o tym -

czekam na update i pozdrawiam :)

EDIT: zeby nie bylo, to sa cytaty przedmowcow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - cos mi sie obrazki przstaly wyswietlac...

 

ale kilka refleksji tak czy siak - moze sprooboj najsampierw odtworzyc jakies istniejace dzialo?? jakas haubica albo p-lotka?? - da ci to pojecie o konstrukcji, skali, 'masie' i w ogole... a przy okazji szperania za referencjami naogladasz sie tak duuzo militarystycznych fotek ze poozniej takie dzialo to po ciemnku pstrykniesz... :)

 

inna sprawa - dokladnie przemys ten swoj model - co to za dzialo jest w ogole?? czy takie ktore stoi na polu walki?? czy moze zostac trafione czyms duzym?? czy moze to bardziej automatyczny ciezki karabin (jak np. w aliens)?? przeciw czemu jest to dzialo?? ciezko np. strzelac wielokalibrowymi pociskami w piechote... jaki zasieg ma to dzialo?? bo jesli spory - to musi miec dluugasna lufe :) juz nie wnikam w przypadku jesli jest to naprawde super hiper sci-fi mega-ultra bron na marsjan... (bo wtedy mozna z detalami ostro pojechac) - ale nawet w tym przypadku pewne zasady obowiazuja i to dzialo zostalo wykonane i zaporojektowane przez tych samych ludzi ktorzy 150 lat temu robili haubice w zakuadach hitlera...

 

no nic - mam nadzieje ze z sensem gadam - ale najwazniejsze - ten twoj projekt musi byc spoojny i miec sens (nawet jesli to bron hipotetyczna) - bo wszyscy ktoorzy to ogladaja maja jakies tam pojecie o wojnie i broni (fimy, ksiazki) i dlatego kazdy kreci nosem :)

 

pozay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa będzie :) brakło wczoraj czasu na dorobienie. Ok troszkę opisu to jest broń średniego zasięgu do niszczenia lekkich pojazdów. Te małe działka chronią ją przed atakami z bliskich odległości, czyli normallnie wali z dużej łuły, a jak ktoś się zbliży to ma pare serii z małych łuł. ta armatka będzie służyła do obrony przede wszystkim budynków przed atakami. da się ją zniszczyć z dalekich odległości ale z bliskich jest to raczej trudne. ftorek tak to jest heavy sci-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek, krup robil bron na dlugo przed adolfem i pewnie robilby do dzisiaj jakby northon gruman nei dolozylo w lape za zbombardowanie i likwidacje jego fabryk :)

 

piko84-dosc oryginalna koncepcja zastosowania wiezyczki.. do zwalaczania pojazdow mowisz? i to taka jedna z wieloma lufami? ciekawe, ciekawe :)

istotnie hard SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vvektor - ohh - chodzilo mi o genralny obraz swiata - w sensie jak by nie bylo kajzera, stalina, lenina, i bojowo nastawionych wodzow apaczow i hitlera tez - nie trzebaby robic broni w ogole :) - takie pacyfistyczne skrzywienie a hitler byl tu li tylko symbolem :)

 

a z histori wojskowosci (tudziez ekonomi) jestem zero wiec nie czepiaj sie :)

 

hyhy - heavy sci-fi - hyhyhy

 

co do tych nieszczesnych luf - chyba duzo lepszym rozwiazeniem byloby zrobienie jednego duzego dziala i kliku mniejszych i takie ich strategiczne zaaranzowanie na terenie zeby do tego duzego nikt sie nie zblizyl :)

 

pozoa

 

ps. ale sie czepiamy :D hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek, no co Ty? najpierw sie robi bron, a pozniej szuka pacana co namowi wszystkich zeby sie nia pobawili :)

 

pozniej ktos robi wiezyczki, hard sf, ktos pozniej mysli ze to dobry pomysl i robi takei wiezyczki, i ktos pozniej dostaje kulke :)

 

bardzo podobal mi sie film "lord of war", tam pokazano o co konkretnie w tym wszystkim chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy a kto dostaje kulkę? mam nadzieję że nie ten co takie wieżyczki wymyśla :) Takie duże działo też jest w planach. Te wieżyczki są tylko i wyłącznie obronne o średnim i krótkim zasięgu zatem nie potrzebują mega długiej lufy do niszczenia obiektów oddalonych o x kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest koncept tego dziala? bo moim skromnym i subiektywnym zdaniem koncept tu lezy. jak nie ma konceptu to warto chociaz poogladac troche realnej broni przed robieniem czegos takiego. to po prostu nie wyglada przekonywujaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności