Skocz do zawartości

Pojazd 3d: moj rower :P


bartq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka

Niestety tymczasowo prace nad rowerkiem zawiesilem bo mimo zmniejszenia liczby poly z 1,5 mln do 1,09 i tak przy pracy nad calym modelem co chwile zwiesza mi sie komp :/ Zainstaluje win2k to moze dysk bedzie juz dobrze dzialal i niedlugo pewnie dokupie ramu (chociaz o tej porze roku najdrozszy :/) i dokoncze scene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale ktoś odkopał wipa :D Kiedyś przydaloby sie go skonczyć bo szkoda włożonej pracy ale narazie musi jeszcze troche poczekać... BTW Juz i tak zmniejszyłem ilość polygonów z 1500k do 1000k :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany - w koncu ktos zrobil \"wspolczesny\" rower - i to jeszcze jak? Nie no ogormne gratulacje - swietny temat i wykonanie. Troche mnei zaklopotales, bo sam zaczalem robic swoj wymarzony rower (taki hardtail to FR) no i myslalem ze jak zrobilem korbe Saint\'a i zaplotlem 3D kolo 36szprych na 4 krzyze to bedzie przeboj a tu masz... nie no swietny model naprawde swietny, zainspirowales mnie do uszczegolowienia mojego Baby. Jak na razie moge sie tylko pochwalic korba,a le patrzac na Twojego LXa to zrobie Ja jeszcze raz :] - daj znac jakbys znal jeszcze jakichs bikerow bawiacych sie 3D :] - A V-braki SRAMa maja inna fajke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 korba LX nie jest taka kanciasta :P po drugie wydaje mi sie ze ząbki na kasecie przy korbie nie sa tak bardzo oddalone od siebie i miejsce gdzie wkreca sie pedaly jest raczej okragle chyba...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na reaktywację :D Troszkę czasu już minęło, widze że doszło kilka postów których nie widziałem, dzięki za komentarze. A teraz tak na rozgrzewkę amorek: amor.jpg

Troszkę za czysty i bez naklejek ale to i tak miał być sam model :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zgadłeś - zabrakło literki R :). Btw LX'y rok produkcji 1996 mają taki właśnie kształt a z kwadratowym otworem na pedał to nie rozumiem :|.

Wacek - powodzenia przy pracy, fajki w sramach rzeczywiście są seryjnie inne ale ja swoje musiałem już zmienić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności