Skocz do zawartości

Strona konkursowa(do oceny)


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Słowem wstępu: strona została wykonana juz chyba ponad miesiąc temu na konkurs motoroli o nazwie diversity. Tematem tegorocznej pracy był "Świat bez słów" Strona była robiona na szybko (w ostatnim tygodniu) co może i było troche głupie :P. Główną wadą jest jej waga ponad 3 MB :/ no tyle ze jest tam prawie 20 zdjeć niemałej rozdzielczości, ale zawsze można było sie bardziej z tym postarać, cóż czasu brakło. Teraz jest juz po konkursie więc mogę napisać, zakwalfikowałem sie do finału, żadnej nagrody nie dostałem, ale co tam :P chciałem wygrać w dziedzinie szata graficzna ale nie wyszło :P. Na http://www.diversity.pl jak ktos chce znajdzie z kim walczyłem, a strona to:

 

http://www.malushq.adikom.biz/

 

Chce usłyszeć jakąś konstruktywną krytykę, ponieważ ja oprócz wagi nie znajduje w niej wad i wszyscy mówią tylko "super" "podoba mi sie" a nikt mnie nie zjechał, a ja wiem że nie może być bez wad więc czekam na komentarze :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie gigantyczną wadą jest przedługie, nudne intro którego nie ma możliwości pominięcia. Co do samej oprawy głównej www to mi się bardzo podoba, dziwie się że nie dostałeś nagrody ;) Patrze tak na inne www to twoja była chyba najlepsza (design). Ogólnie rzecz biorąc kawał dobrej roboty. Popracuj teraz nad stroną swojego folio, bo tam design odstaje od tego który teraz stworzyłeś ;) Nie pasują mi czcionki w działach. Ten podkład muzyczny jest twój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. ja tam żaden autorytet ale co miernemu zjadoaczowi chleba wpadło w oko:

-podobał mi się klimat, urok pracy

-muzyczka fajna ale troche monotonna przy takiej długiej prezentacji...

-jak dla mnie mało intuicyjne poruszanie się po stronie... chyba ze to ta moja intuicja szwankuje :)...

-nei wiem czemu ale wnerwił mnie napis 'zakończenie' :)... taka pierdoła.. ale jak dla mnie odstaje od tekstu i byłoby lepiej bez tego jednego słowa :)... serio jakoś się dziwnie uczepiłem tego słowa :/...

 

 

wow :).. 100 post :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja Cię mogę zjechać.

 

-jest tylko kilka fajnych elementów - kolorystyka, elementy kwiatowe i ..hmmm to wszystko.

-generalnie to powala na kolana typografia. jest do d*** wali Ci cały efekt fajnych elementów i delikatności detali.

-pomysł na zdjątka jest ok, ale strasznie objechany i często spotykany.

-nawigacja - na gorszym poziomie niż typo nawet. czekasz na loader, a potem nic. niewidać wcale przycisku start. potem ciemno i pojawia sięmega naiwny tekst, którego nie chce się czytać. do tego nie można go kliknąć dalej. już miałem wyłączać, ale fakt, że strona może okazać sięfajna zapobiegł temu. a potem były tlko zdjęcia, których nie można przewinąć... i następne zdjęcia... hmm i

-tematyka - porażka.. jak zobaczylem wtc to nie chciałem już dalej tego oglądać. w połączeniu z kiczowatą muzyczką kojarzy mi się to ze sztuką starszego pana, emeryta, który lubi też podlewać kwiatki, ale ma duszę artysty i wiele rzeczy go wzrusza..(bez urazy - mam na tym polu wysokie wymagania ;) :P)

-wykonanie.. hmm skacze wszystki niemiłosiernie.. fps za niski..

 

-zdjęcia jak Twoje to fajne , ale nierówny poziom. I typo je wgniata w glebę - niszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Koszmarnie długo się wczytuje i intro jest zbyt długie - nie wiedziałem, czy to komp się zawiesił i gdy już hciałem zamykać przeglądarkę poszło dalej... typografia też troszkę nie teges, ale tak poza tym stronka ma fajny klimat i daje radę, jeśli chodzi o kompozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec teraz przyznam racje w kilku elementach:

- za dlugo sie ładuje ale z drugiej strony denerwowałoby otwieranie kazdego dzialu bo 3 zdjecia muszą sie pojawic po sobie dosc szybko.

- czcionki nie pasują i to wiem, ale miały być czytelne, bo tak pisali w wymaganiach a założyłem ze to pewnie będą dziadki oglądac to niestety troche sie podłożyłem i nie pojechałem maximum po swojemu, może błąd... troche żałuje teraz ale cóż

 

A teraz z czym sie nie zgadzam:

- strona jest swojego rodzaju opowiescią która się zaczyna i konczy, a srodkowymi epizodami są zdziały ze zdjeciami (całość jest snem), jakby ktos to faktycznie oglądał i czytał :P to moze by wiedział po co to i że po pominięciu intra teksty niektóre nie mają sensu i nie wiadomo o co chodzi ale oglądaliście samą grafike w koncu :P

- zawartość może i drętwa, ale nie ja wybierałem temat :P, a zamysł był żeby używać jak najmniej słów

 

tak czy inaczej dziękuje za komentarze teraz wiem, że było do kitu i byłem naiwny uważając że jest dobra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamysł był żeby używać jak najmniej słów

to to ci się akurat nie udało :)...

tekstów jest dużo i niektóre całkiem długie :)...

 

teraz wiem, że było do kitu i byłem naiwny uważając że jest dobra :P

nie przesadzaj, dostałes sporo pozytywnych opinii, kwestia gustu, na mnie wywarło wrażenie całkiem pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty.. nie jest to do kitu. Najbardziej liczy się doświadczenie, a w to należy inwestrować każdym kosztem.

Wiele elementów jest bardzo dobrych, ale wiele jest do dupy, ale widzisz to i pewnie następnym razem zrobisz lepiej. Co tu dużo gadać. Pracuj i pokazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale po enter site juz jest wszystko załadowane :P

chodziło mi o tą strone z wyborem rodziałki i języka ;)

 

dzisiaj odwiedziłem Twoje dzieło jeszcze raz z nadzieją że może szybciej pójdzie loading, no i tak też sie stało. Ta muzyka i zdjęcia mnie wzruszyły :P zawartośc fajna, moze być ale 'obudowa'..tak jak ktoś wyzej napisał, niektóre rzeczy fajne i z głową, a niektore beznadzijne...nie przemyślane i źle wykonane..

 

"pracuj i pokazuj" :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności