Skocz do zawartości

Teczka 2D: mant-raz


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 414
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kośmos, najbardziej podoba mi się ostatni bo ma to co w tym stylu najpiękniejsze czyli dynamikę, ale przedostatni wygrywa właśnie przez kontrast, sprytnie zagrałeś tłem i chyba właśnie o to chodzi na pozostałych jest jednolite i trochę przytłacza, na przedostanim ściemniłeś tam gdzie postać jest jaśniejsza i na odwrót i to działa.

 

przepraszam że tak filozofuje bo do pięt nie dorastam ale tak już mam :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ, Shaggi, Marduk: dzięki!

JeezBumpkin: czasem ma się wiedzę, a ciężko ją wprowadzić w życie, a filozofowanie (zwane przez niektórych medytacją ;))) to nieodłączna część procesu tworzenia, są tacy co dwa lata filozofują, aby potem usiąść i rozwalić wszystkich ;-).

kolejny czarnobiały:

 

alien.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, ze ostanio tyle fajnych rzeczy na forum się pojawia... ;]

Mam to samo ;) Nie mam TV, ale podejrzewam, ze w telewizji edukacyjnej jakies pasmo powstalo odnosnie DP :) Jedni drugich przescigaja, chociaz na szczescie liczba nicków z bardzo dobrymi pracami jest ciagle policzalna :)

 

Swietne te B&W mant-raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre szkicki. B&W cool ale kłopot potem dodawać kolorki (przynajmniej ja tak mam), overlay nie sprawdza się tak jakby się chciało. Ten ostatni szkic postaci jakby z "Mass effect". Jeszcze ta dziewczynka z balonikiem mi się zapamiętała na poprzednich stronach... gut, gut..Wytrwałości życzę i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: dzieki, bro!

janko1987: na pewno dłonie i mimika to jest coś nad czym będę jeszcze mocno pracować (przynajmniej ostatnio próbuje) thx

Mortom: ojoj, rumieniec...

serio: jasne, ze overlay to nie jest dobry pomysl. trzeba malowac na wierzchu jeszcze raz, te zostawie w spokoju, musialem wrocic na chwile do waloru, bo pare rzeczy mi nie gralo...i nadal nie gra, wiec pewnie jeszcze b&w troszke mazne. dzieki!

 

dzisiaj niestety nie mam dnia do postaci, wiec takie proste enviro, godzina roboty, użyłem ze dwie tekstury.

 

fast_enviro2.jpg

step1.jpgstep2.jpg

step3.jpgstep4.jpg

step5.jpgstep6.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już precyzuję :). Chodzi mię o to, że nogi są nadto oddalone od tułowia. To chyba przez długie uda odnoszę wrażenie, że te jego kończyny żyją własnym, niezależnym od postaci życiem. A w tym najnowszym wykoncypowałeś najprzedniejszy klimat :D Bardzo sympatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janko1987: dziękidzięki :)

Nubb: no teraz wszystko jasne, dzięki za uwagi.

troche inna wersja tego ostatniego, śmiało mówcie, w którym iść kierunku.

 

giga_frog2.jpg

 

i widok oddzielnie:

denvi2.jpg

denvi.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był ten masyw dzielący pracę ( skała? ) Może przy duży z lekka ale fajnie rozbijał całość. Teraz mniej się dzieje. I tę gondolę na żabolu ( klawym zresztą :) ) jakoś uatrakcyjnić można by. Jakieś siodło, jakieś sakwy itd. Tekstura mię się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co ;) a jak nie wiadomo po co...to wiadomo, wez lepiej zbieraj duppe i przyjezdzaj tu...do ziemi obiecanej game devu :P

 

Moge zapytać, gdzie to pan Ment_raz pracuje w tej ziemi obiecanej game devu?;)

 

Edit:

No to już wiem co to za firma Cię w sidła złapała ;].

Edytowane przez Marduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasteczko prawie jak w kingsajzie, jakbym obserwował je przez dziurkę od klucza. Podciągnij detal i bedzie ciekawie. Może jakieś inne spojrzenia na tą architekturę, cykl ujęć jak w storyboardzie itp? :D Ps. Prawy górny róg wydaje się nieco pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weedlog: skradniete tylko od polowy, na poczatku szlo dobrze, potem trzeba bylo znalezc wzor i zerkac, zeby nadrobic brak talentu =)

 

serio: dzieki, no coz, nos meczylem najdluzej, co widac ;)

 

jeszcze przedswiateczny koncept w kierunku steampunku:

 

czolg7vq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności