Skocz do zawartości

Teczka 2D: mant-raz


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 414
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lace dzięki dzięki, kolor może będzie, ale dla mnie do szuflady, bo dostałem wytyczne, żeby całość okładki była w szarościach, ewentualnie małe niuanse w kolorach (w miejscach szczególnie ważnych - tutaj np. będzie to takie "K" na niebie w kolorze pewnie żołtawym), niemniej zanim nawet przejdę sobie do koloru chciałbym zbudować klimat walorowo, a jeszcze trochę brakuje. Jak uda mi się to skończyć to całą okładkę umieszczę w oddzielnym wątku do wglądu, wtedy będziesz mógł się bardziej rozpisać (na co liczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne 2-3 godziny, troche wszystko pozmienialem ;) po pierwsze to powiesilem na oknie koc i rozjasnilem monitor i zauwazylem jak daleko jest do czerni, stad nowa proba zwalorowania postaci gleboko prawie-czarnym, po drugie na razie zrezygnowalem ze sniegu...

 

badman4.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ciag dalszy, od dwoch dni probuje cos z tym wymodzic, na razie stanalem na tym, jak macie propozycje co dalej i co poprawic to smialo...

 

kolor "minutowy", pogladowo, bo final ma byc w szarosciach...

 

badman12.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyzej ^^^ wyglada fatalnie na laptopie :) a tutaj mialo byc cwiczenie na barwy...i jak to zwykle bywa cierpliwosci starczylo mi na jakas godzine, potem juz wylaczylem myslenie i rzucalem kolory jak popadlo...

 

mulodp8.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni speedzik boski malowany energicznie, kolorki może monochrom ale ładne i się nie gryzą, może troszkę magenty na pierwszym planie tak jak na tej kobitce fiolety wyskakują fajnie ;]

a i szkice wcześniejsze kojarzą mi się z linorytem a to na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weedlog: no tak to wyglada teraz i u mnie, u dziewczyny bylo troche fajnego fioletu, ale ja naprawde nie wiem jak skalibrowac ten moj monitor (SyncMaster 959 NF), moze ktos wie jak to zrobic?? inspiracja CM byla, akurat tamtej nocy przejrzalem kilkadziesiat prac:)

masz)rum: dzieki, dzieki...

ManiakS:milo to slyszec, ale ostatnio zaczalem myslec o kolorze, takie "all around" myslenie daje zadziwiajace efekty, zreszta co ja Ci bede gadal, u Ciebie to jest piekne :)

janko1987dziekuje

 

a teraz pomozcie mi z tym, zbliza mi sie deadline, front juz mam, ale to musze skonczyc koniecznie w tym tygodniu najlepiej, ktora wersja?

 

backmock.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności