Skocz do zawartości

Pojazd 3D: CITROEN C4 COUPE


sysol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Dawno mnie nie było, ale coż praca i studia w jedym to zwariowana sprawa...

Obiecałem userowi Ostap.hg , że powalczymy na Citroenach hehe i o to moja wersja !! dopiero nie dawno zaczołem więc pewnie troszke błędów !! jest. Prosze o wytykanie ich i podpowiedzi jak poprawić .... najwięcej zabawy miałem narazie z tym przejściem nadkola w zderzak przedni.... zrobiłem zbliżenia poradźcie jak poprawić z góry dzięki.... mam nadzieje, że razem z WAMI wreszcie uda mi się coś doprowadzić do końca hehe .... POZDRAWIAM I LICZE na konstruktywną krytykę .....

 

1.

c41.jpg

2. c42.jpg

3. zbliżenie na to głupie miejsce, o którym wspominałem....

c43.jpg

4. SIATKI !!

c4s.jpg

 

 

c43s.jpg

 

EDIT: tego buga na przednik zderzaku poprawie jutro.... że go wcześniej nie zauważyłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ... chwile dziś popracowałem ( zaczołem od nowa, ponieważ łatwiej niż prostować hehe ) taka siatka mi sie ułożyła. Wydaje mi się, że wygląda lepiej co WY na to ??

 

c45s.jpg

c45.jpg

 

Jedyne co mnie drażni to załamanie chamfera na przednim nadkolu !! spowodowane zagęszczeniem linii na... powinien wyglądać jak na drzwiach !! jak moge to poprawić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak TĘ SIATKĘ ograniczyć ?? jak potem mi zawsze brakuje jakiegoś punktu lub edga do dalszej pracy !!?? to jest w tej całej zabawie najtrudniejsze...

 

hehe no jasne ze to jest najtrudniejsze ale na tym polega ta zabawa :) Zycze determinacji w dazeniu do finalnego efektu. A poki co to widze ze sie starasz i szukasz "zlotego srodka" w rozwiazywaniu problemow... Poza tym fajne autko sobie wybrales. Niby taki "kant" a roboty jak z moim Renaultem... Pracuj pracuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam w środku weekendu :] taki mały update ... Napiszcie co sądzicie czy troszke lepiej ?? jeśli nie to co mogłbym poprawić ..... albo zacząć robić raz jeszcze ... POZDRAWIAM !! i dzięki za K&K ( konstruktywna krytykę ) hehec46s.jpg

c46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności